BANDIRMA'DA HALK GÜNLERİ SÜRÜYOR! | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BANDIRMA’DA HALK GÜNLERİ SÜRÜYOR!

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Belediyesi’nde Halkımızın görüşlerini, sorunlarını, taleplerini dinlemek ve imkanlar dahilinde gerçekleştirmek adına yapılan Halk Günleri devam ediyor.

Bandırma Belediyesi sosyal belediyecilik anlayışı ile Bandırmalılar ile Halk Günü’nde buluşmaya devam eden Bandırma Belediye Başkanı Dursun MİRZA, bugün Halk Günü’nde Vatandaşlarımızla buluştu. İki haftada bir Perşembe günleri saat 9’dan öğlen 12’ye dek süren görüşmelerde vatandaşların sorunlarını, istek ve önerilerini bire bir dinleyerek çözülmesi konusunda başkan yardımcıları ve daire müdürlerine talimat veren Başkan MİRZA, bunun yanında Bandırma Belediyesi’nde gerçekleştirilen hizmet ve projeler hakkında vatandaşlarımıza bilgiler veriyor.

Herhangi bir konu hakkında Belediye Başkanı Dursun Mirza ile görüşmek isteyen vatandaşlar Halk Masası’na başvurarak veya (0266) 713 33 33 / 711 11 11 dahili 2550-2551 numarayı arayarak randevu alıp, Halk Günü’nde Belediye Başkanı Dursun Mirza ile görüşebilir.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.