BANDIRMA BELEDİYESİ ÇOK ÇALIŞIYOR… KURBAN PAZARI YETİŞTİRİLDİ! | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BANDIRMA BELEDİYESİ ÇOK ÇALIŞIYOR… KURBAN PAZARI YETİŞTİRİLDİ!

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Kentimizin önemli bir ihtiyacı olan Kurban Satış ve Hayvan Pazarı projesi Kurban Bayramı’na yetiştirildi.

Balıkesir asfaltı, Ticaret Borsası karşısında, yaklaşık 6 bin metrekare alan üzerine kurulan Hayvan Pazarı ve Kurban Kesim yeri kullanıma açıldı. Hayvan yetiştiricileri yerlerini alarak satış yapmaya başladılar.

Şehrin merkezine, ulaşımı kolay ve vatandaşın ihtiyacına cevap verecek şekilde düzenlenerek Bandırmalı vatandaşlarımız hijyenik bir Kurban Satış ve Kesim alanına kavuşması için tamamlanan projeyle ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Dursun Mirza: “Bandırmamızın önemli bir ihtiyacı olan Kurban Satış Yeri ve Hayvan Pazarımızı söz verdiğimiz gibi Kurban Bayramına yetiştirdik. Yetiştiricilerimiz pazarda yerlerini almaya başladı. Şu ana kadar 100’den fazla kurbanlığın satışının yapıldığını öğrendik. Kurban Pazarımız hayırlı olsun. Kurban kesecek vatandaşlarımızın kurbanları kabul olsun. İlerleyen günlerde Pazar alanımızın daha da iyileştirilmesi için çalışmalarımız olacak. Bandırmamıza hijyenik ve düzenli bir ortamda modern bir Kurban Pazar yeri kazandırmış olacağız” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.