Bandırma'da bonzai terörü | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

Bandırma’da bonzai terörü

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma’da uyuşturucu bağımlılarının yeni adresi Haydar Çavuş Mahallesi’nde bulunan eski 3’nolu Sağlık Ocağı oldu.24 Saat içinde 3 gencin uyuşturucu kullanımından dolayı komaya girdiği iddia edildi.

Uyuşturucu bağımlılarının sağlık ocağının camlarını kırarak içeride uyuşturucu içtikleri iddia edildi. Ayrıca sağlık ocağının girişinde uyuşturucu içmekte kullanılan ve “kova” olarak tabir edilen düzenek ile birlikte, yerlerde bali ve çakmak gazı tüplerinin bulunduğu görüldü. Haydar Çavuş Mahalle Muhtarı Nur Demir Hancıoğlu, 24 saat içinde mahallede 3 uyuşturucuya bağlı koma olayının yaşandığını belirterek, son günlerde mahallede uyuşturucu kullanımına tanık olduklarını aktardı. Mahalle sakinlerinin de yaşanan olaylardan dolayı tedirginlik yaşadığını söyleyen Hancıoğlu ”son 24 saat içinde uyuşturucudan dolayı sağlığı bozulmuş üç gence müdahale ederek, sağlık ve emniyet ekiplerini çağırdık. Uyuşturucu içtikten sonra fenalaşan arkadaşlarını sağlık ocağı yanında bulunan banka bırakıp kaçıyorlar.”dedi.

Uyuşturucu komasına giren çocukların lise öğrencisi olduğuna da dikkat çeken Hancıoğlu, aileleri de uyararak ”Çocuklarının çantalarını ve çevrelerini kontrol etsinler. Emniyetten de bu alanda denetimlerini sıklaştırmasını bekliyoruz. Ayrıca bu olayın yaşandığı yerin hemen yanında Evyapan Okulu var” şeklide konuştu.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.