BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ HEYETİNDEN BANDIRMASPOR'A TEBRİK ZİYARETİ | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ HEYETİNDEN BANDIRMASPOR’A TEBRİK ZİYARETİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırmaspor Kulüp Binası’nda gerçekleşen ziyarette Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir başkanlığındaki Üniversite Heyeti, Bandırmaspor Kulübü Başkanı Göksel Karlahan, Basın Sözcüsü Namık Havutça, Genel Koordinatör Salih Soner Koçoğlu, Yönetici Mücahit Çarıkçıoğlu, Altyapı Sorumlusu Feray Acemliler ve Taraftar Sorumlusu Tarık Çimen tarafından ağırlandı.

Ziyarette Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir, TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta şampiyon olarak Bandırma’ya büyük bir gurur yaşatan Bandırmaspor kulüp yöneticilerini tebrik ederek TFF 1. Lig’de başarılar diledi.

Bandırmaspor Kulübü Başkanı Göksel Karlahan ise, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Alpaslan Serel ile Prof. Dr. Celalettin Yanık, Genel Sekreter Cihangir Boz, Kurumsal İletişim Koordinatörü Ömer Şimşek ve Özel Kalem Müdürü Öğr. Gör. Ömer Faruk Özel’den oluşan Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade etti. Karlahan, Bandırmaspor ve Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi’nin Bandırma için çok önemli ve büyük başarılara imza atan iki marka olduğunu ifade ederek Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir’e başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Ziyaret, Bandırmaspor Kulübü Başkanı Göksel Karlahan tarafından Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir ve heyette bulunanlara Bandırmaspor atkısı ile Bandırmaspor maskesi hediye edilmesi ve toplu hatıra fotoğraf çekimiyle son buldu.

Bir önceki yazımız olan “MİLLİ İRADENİN GÜCÜ” FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILDI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.