“MİLLİ İRADENİN GÜCÜ” FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILDI - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

“MİLLİ İRADENİN GÜCÜ” FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILDI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Karesi Belediyesi’nin 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kutlamaları kapsamında düzenlediği “Milli İradenin Gücü” fotoğraf sergisi 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda açıldı.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kutlamaları kapsamında Karesi Belediyesi tarafından düzenlenen “Milli İradenin Gücü” fotoğraf sergisi 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda açıldı. Sergide 15 Temmuz darbe girişimi sırasında ajansların çektiği fotoğraflarla birlikte, darbe girişimi sonrasında Balıkesir’deki demokrasi nöbetlerinde çekilen fotoğraflar yer aldı. 36 fotoğrafın yerladığı sergiye vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Serginin aynısından Alihikmet Paşa Meydanı’nda da kuruldu.

“Milli İradenin Gücü” Fotoğraf Sergisi’nin açılışına AK Parti Milletvekili Adil Çelik, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Birol Şahin, Karesi Belediyesi Başkan Vekili Muhiddin Diker, Başkan Yardımcıları Uğur Türkmen ile Şaban Akkol, MHP Karesi İlçe Başkanı Burak Boduroğlu, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Meral Cengiz ve AK Parti Gençlik Kolları Başkanı M. Zahid Bayram’ın yanı sıra vatandaşlar katıldı.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Aşılı Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.