BANDIRMA MUSVENUS BEBEK, ÇOCUK VE GENÇ ODASI MAĞAZASI AÇILDI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BANDIRMA MUSVENUS BEBEK, ÇOCUK VE GENÇ ODASI MAĞAZASI AÇILDI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

12.07.2019 Cuma günü Ordu caddesi üzerinde bulunan MUSVENUS Bebek, Çocuk ve Genç Odası mağazasının açılış törenine Bandırma Belediye Başkanı Sayın Tolga Tosun , Bandırma Müftüsü Sayın Hamdi Gevher’in yanı sıra, tedarikçiler, iş ortakları ve vatandaşlar katıldı.

Açılış töreninde konuşan yönetim kurulu üyelerinden Mustafa Söğüt, açılış konuşmasında “2012 yılında Beşteknik Plastik olarak araba şeklinde çocuk yatağı üretimi ile bu yola çıktık. 2015 yılında ihracat departmanımızı kurarak MUSVENUS markamızı oluşturduk ve yurt dışında birçok fuara katılarak markamızı evrenselleştirdik. Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere Çin, Amerika, İngiltere ve 40 ülkeye ihracat yapıyoruz. 2012 yılında Bursa’da kurduğumuz üretim tesisimizi 2018 yılında memleketimiz olan Bandırma’ya taşıdık. Kurumsallaşma adına attığımız bu ilk adımımızla mağazamızı açıyoruz. Bizlere ve Bandırma’mıza hayırlı olmasını dileriz” dedi.

Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun ise açılış törenindeki konuşmasında,
“Günümüz şartlarında bir markayı mevcut olan ekonomik sıkıntılara rağmen belli bir noktaya getirmek gerçekten çok zor. Bandırma’mıza böyle bir değeri kattığı için kendilerine çok teşekkür ediyorum. Allah iş rastlığı versin, hayırlı olsun” dedi.

Bandırma Müftüsü Hamdi Gevher’ in yaptığı duadan sonra mağazanın açılış kurdelesini Belediye Başkanı Tolga Tosun ile Yönetim Kurulu üyeleri Mustafa Söğüt, Nusret Tınmaz ve Veli Kocaveli kesti.
MUSVENUS Mağazası açılış gününüzde onları yalnız bırakmayan değerli Bandırma’lı vatandaşlara teşekkür ettiğini belirtti.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.