BANDIRMA LIONS KULÜP ÜYE ALIM TÖRENİ YAPILDI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BANDIRMA LIONS KULÜP ÜYE ALIM TÖRENİ YAPILDI

Paylaş
 

Uluslararası Lions Kulübü Dernekleri 118-K Yönetim Çevresi Federasyonu Balıkesir Bandırma Lions Kulübü Derneği Kulüp Başkanı İrfan Eroğuz Eken Prestige Otel’de kulüp toplantısı ile üye alım töreni düzenledi.

Uluslararası Lİons Dernekleri yönetim çevresi federasyonu, Gemlik Lions Kulüp Başkanı Dursun Özbey genel yönetmen olarak katıldı. Bandırma Çanakkale Balıkesir’den Lions Kulüp üyeleri ile Bursa İpek Lions Kulüp Başkanı da misafir olarak katıldı.

Üroloji Doktoru Soner Börklü törenle kulübe üye yapıldı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Günü kutlaması yapıldıktan sonra mutlu günleri olan üyelere Başkan İrfan Eroğuz Genel Başkan Ertan Demirkapı, sekreter Hakan Bor Sayman, Erkan Taşkın, Kulüp Amiri Aslan Çeker, Kulüp Koordinatörü Metin Kurtman, Diş Hekimi Gökhan Gülşar, Üyelik Direktörü Hakan Sü, Levent Çoşkun, Licift Koordinatörü Reha İnce çiçek verdi.

Genel Yönetmen Dursun Özbey, Lions Kulüp üyeleri maddi destekleri ile 4 milyon harcayıp Bursa’da alzheimer hastaları için bakım evi yaptırdıklarını açıkladı.

Kulüp üyesi Hakan Sü’ye Lions Kulübe yaptığı maddi destekler için Gemlik Lions Kulübü Genel Yönetmeni teşekkür plaketi verdi.

Üye kabul törenini Levent Coşkun en iyi şekilde yönetti.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.