BANDIRMA BELEDİYESİNDEN ROBOTİK KODLAMA EĞİTİME DESTEK

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bandırma Kaymakamlığı, Bandırma Belediyesi ve Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün iş birliği ile gerçekleştirilen “Erken Yaşta Kodlama Eğitimi BeeBot Uygulamalarının Eğitim Öğretim Sürecine Entegrasyonu Projesi” kapsamında kullanılacak olan teknolojik cihazları Belediye Başkanımız Av. Tolga Tosun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Aslan’a teslim etti.

Teslim sırasında konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Aslan: “Bandırma Belediye Başkanımız Sayın Av. Tolga Tosun’a, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze ve okullarımıza yapmış olduğu robotik kodlama ile ilgili materyallerden dolayı teşekkür ediyoruz. Bu bizim için çok önemli ve anlamlı bir destek sağ olsunlar. İnşallah bu ekipmanlarla öğrencilerimizi geleceğin Türkiye’si için hazırlamaya çalışacağız. Hem özel eğitimde hem de temel eğitime robotik kodlama faaliyetlerimiz için bu materyallerimizi kullanacağız. Kendilerine çok teşekkür ederiz sağ olsunlar” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdüründen sonra söze giren Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun: “Gençlerimizin, çocuklarımızın eğitimine katkı sağlamak amacıyla, aynı zamanda otistik öğrencilerimizin de çalışması, hayata katılması ve zihinlerinin açılmasına faydalı olacağından dolayı teknolojinin nimetlerinden faydalanması için elimizden gelen desteği vereceğimizi söyledik. Çocuklarımızın analitik zekaya erkan yaşta başlayıp teknoloji ile birlikte Türkiye’nin önünü açacağına inanıyoruz” dedi.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Gestaş Avşa Adası Erdek Feribot Seferleri 2024 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BANDIRMA BELEDİYESİNDEN ROBOTİK KODLAMA EĞİTİME DESTEK

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x