BANDIRMA BELEDİYE BAŞKANI TOLGA TOSUN'DAN HASTANEYE JET YARDIM | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

BANDIRMA BELEDİYE BAŞKANI TOLGA TOSUN’DAN HASTANEYE JET YARDIM

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Devlet Hastanesi’ne Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’ndan jet yardım geldi. 2000 adet maske, 1000 çift eldiven, 100 adet sıvı geçirmez tulum, 20 çift çizme, 150 litre el dezenfektanı bağışlayan Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun belediye kafeteryasında hazırlattığı 60 adet sandviç, portakal suyu ve muzdan oluşan menüyü de hastaneye teslim ederek örnek bir davranış sergiledi.

Başkan Tolga Tosun yaptığı açıklamada “Virüs salgını nedeniyle teyakkuza geçen ve özverili bir şekilde çalışan sağlık personelimize yürekten teşekkür ediyoruz. Bu zor günde ve zor görevde gayretle çalışan sağlık çalışanlarımızın yanında olduğumuzu göstermek ve kendilerine Bandırma adına teşekkür etmek mahiyetinde, çalışırken daha güvende olacakları teçhizatları hediye ettik.

2000 adet maske, 1000 çift eldiven, 100 adet sıvı geçirmez tulum, 20 çift çizme, 150 litre el dezenfektanını Bandırma Devlet Hastanemize teslim ettik. Ayrıca Belediye Kafemizin mutfağında hazırlanan 130 adedi Devlet Hastanemize, 30 adedi özel hastane personeline olmak üzere 160 adet sandviç, portakal suyu ve muzdan oluşan menüyü teslim ettik.

Sağlık çalışanları gibi yine özveriyle çalışan tüm güvenlik güçlerine, zabıtalara, dezenfekte için çalışan personele ve adını sayamadığımız tüm emekçi kardeşlerimize yürekten teşekkür ediyorum. Elbette bu zor günleri birlikte atlatacak, verdiğimiz emeklerin gururunu ve mutluluğunu yaşayacağız.” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Aşılı Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.