BALIKESİR'E 35 TESİS | Bandırmanın Sesi
ANKET
foto-deniz1

BALIKESİR’E 35 TESİS

Paylaş
 

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Balıkesir’de Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, çeşitli açılış ve incelemelerde bulunmak üzere Balıkesir’e geldi.

Balıkesir’e bazı tesislerin açılış ve temel atma töreni için gelen Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr.Veysel Eroğlu, ilk olarak Vali Ersin Yazıcı’yı ziyaret etti.

25 MİLYAR LİRALIK YATIRIM
Vali Yazıcı, Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ve bakanlığa bağlı kuruluşların yöneticileriyle basın toplantısı düzenleyen Bakan Veysel Eroğlu, Balıkesir’in Orman ve Su İşleri Bakanlığının en çok yatırım yaptığı il olduğunu söyledi. Son 15 yılda Balıkesir’e 25 milyar liralık yatırım yapıldığını ifade eden Bakan Eroğlu, bugün ise 378 milyon liralık 35 tesisin temel atma ve açılış törenlerini gerçekleştireceklerini belirtti.

Bakan Eroğlu, Valilikteki basın toplantısı ardından Milli İrade Meydanı’nda düzenlenen temel atma ve açılış törenine katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Balıkesir’e yapılan yatırımların anlatıldığı sinevizyon gösterisi sunuldu. Bakan Eroğlu temel atma ve açılış töreninde yaptığı konuşmada tek tek yapılan yatırımları anlattı.

Balıkesir’e 378 Milyon TL’lik 35 Tesis
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, düzenlenen toplu temel atma ve açılış merasiminde DSİ tarafından inşa edilecek Reşitköy, Susurluk Dereköy, Gönen Geyikli, Gönen Koçbayır, Gönen Muratlar, Marmara Topağaç ve Sındırgı Yusufçam Barajları ile 16 adet sulama tesisi ve 1 adet göletin temelini attı.
Konuşmaların ardından tesislerin temel atma ve açılış törenleri gerçekleştirildi. Programın ardından Bakan Eroğlu, esnaf ziyareti ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na ziyaret etti.

Bir önceki yazımız olan 2018 Bandırma Festival Programı Belli Oldu! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
ANKET

BANDIRMA'DA BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?

  • AV. TOLGA TOSUN (19%, 1.059 Oylar)
  • UZAY KESKİN (18%, 1.035 Oylar)
  • BURAK BAHADIR TUZLU (16%, 923 Oylar)
  • METİN OK (16%, 899 Oylar)
  • DURSUN MİRZA (13%, 732 Oylar)
  • CEMAL ÖZTAYLAN (9%, 485 Oylar)
  • AYDIN ÖZEN (7%, 375 Oylar)
  • OZAN ONUR (2%, 133 Oylar)

Toplam oy veren: 5.858

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

AK PARTİ BELEDİYE BAŞKANI ADAYI KİM OLMALI?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.