BAÇED’DEN BELEDİYE BAŞKANI AV. TOLGA TOSUNA ZİYARET

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bandırma Çevre ve Kültür Derneği (BAÇED), Başkanı Harun Algül ve yönetimi, Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’u makamında ziyaret etti.

Ziyarette Harun Algül dernek olarak Bandırma ve çevresi ile ilgili gerçekleştirdikleri ve gerçekleştirmeyi planladıkları çalışmalar hakkında Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’a bilgi verdi.

Ziyaret için teşekkür ederek sözlerine başlayan Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Belediyemizin Bandırmadaki çevre dernekleri ile ortaklaşa çalıştığını belirterek; “Bandırma Belediyesi her zaman çevreye ve doğaya saygılı bir belediye olmuştur. Belediyemiz bugüne kadar yapılan tüm çevre farkındalık etkinliklerine destek vermiştir bundan sonrada vermeye devam edecektir. Doğaya saygı ve çevre kirliliği ile mücadele konusunda Bandırma Belediyesi olarak bizde çeşitli çalışmalar yapıyoruz. Okullarımıza gidip öğrencilerimizi bilinçlendiriyor, üniversite öğrencileri ile çevreyi ve denizi temizleme etkinlikleri gerçekleştiriyoruz. Bandırmada çevreye duyarlılık konusundaki hassasiyetin her geçen gün arttığını görmek beni mutlu ediyor. Vatandaşlarımız bu konuda bilinçlendikçe birbirlerini uyarıyor ve çevreye sahip çıkıyorlar. Bandırma Belediyesi olarak çevre bilincini arttıran tüm derneklerimize, etkinliklere ve projelere desteğimizi sunacağız” dedi.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Gestaş Avşa Adası Erdek Feribot Seferleri 2024 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BAÇED’DEN BELEDİYE BAŞKANI AV. TOLGA TOSUNA ZİYARET

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x