AV. TOLGA TOSUN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI | Bandırmanın Sesi
ANKET
foto-deniz1

AV. TOLGA TOSUN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Paylaş
 

Bandırma Belediyesi Meclis Üyesi Av. Tolga Tosun CHP’den belediye başkan aday adayı olduğunu parti binasında yaptığı geniş çaplı toplantı ile kamuoyuna açıkladı.

Basın toplantısında Tolga Tosun’un yanında Belediye Başkan Yardımcısı Ozan Onur, CHP İlçe Başkanı Atilla Atakay, Hüseyin Çeri, Sibel Salı, Nazım Salı, Ömer Lütfü Kayalar, Yalçın Cömert, Dr. Selim Panç, Erol Tarlı, Hüseyin Koçyiğit, Levent Coşkun, Mehmet Tüm, Ozan Tüm, Zafer Cilev, Onur Çon ve çok sayıda partili yer aldı.

Basın toplantısında Tolga Tosun’un en büyük destekçisi olarak ailesi yanında yer aldı. Tolga Tosun’un babası Ruşen Tosun, annesi, eşi ve akrabaları yanındaydı. Tolga Tosun’a parti binasının önünde de çok sayıda genç destek vermek için toplandı.

Tolga Tosun kendisini destekleyen herkesle Cumhuriyet Meydanında tek tek selamlaştı.

Tolga Tosun yaptığı açıklamada “Güney Marmara’mızın incisi Bandırma ve Bandırma’da yaşayan siz aziz hemşehrilerime hizmet etmek için, önümüzdeki yerel seçimlerde, bir parçası olamaktan her zaman onur duyduğum Cumhuriyet Halk Partisi’nden Bandırma Belediye Başkanlığına aday adaylığımı açıklamaktan gurur duyuyorum. ” dedi.

Tosun açıklamasının devamında “Gençliğimi, dinamikliğimi, heyecanımı, avukatlığımı, işadamlığımı, yılların verdiği belediyecilik tecrübemle harmanladım. Güçlü ekibimizle, kadınlara, çocuklara, gençlere daha iyi yaşayabilecekleri modern, çağdaş, sosyal bir Bandırma için adayım. Özgürlüğün kalesi olan Bandırmammızı, bayrak yarışında daha da yükseltmeye hazırız. Bir Bandırmalı olarak onurla, hizmet aşkıyla ve siz büyük Cumhuriyet Halk Partisi ailemle, eşitlikçi, şeffaf, katılımcı belediyeciliğe hazırım. Kentimiz için Cumhuriyetçi ve Atatürkçü bir insan olarak, tüm halkı hak ettikleri bir kentle kavuşturmaya varım” dedi.

Bir önceki yazımız olan ZEYTİN HASADI BAŞLARKEN AKIN’DAN ÜRETİCİYE DESTEK TEKLİFİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
ANKET

BANDIRMA'DA BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?

  • AV. TOLGA TOSUN (19%, 1.059 Oylar)
  • UZAY KESKİN (18%, 1.035 Oylar)
  • BURAK BAHADIR TUZLU (16%, 923 Oylar)
  • METİN OK (16%, 899 Oylar)
  • DURSUN MİRZA (13%, 732 Oylar)
  • CEMAL ÖZTAYLAN (9%, 485 Oylar)
  • AYDIN ÖZEN (7%, 375 Oylar)
  • OZAN ONUR (2%, 133 Oylar)

Toplam oy veren: 5.858

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

AK PARTİ BELEDİYE BAŞKANI ADAYI KİM OLMALI?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.