ANNE DİZİSİNDE HERKES O EVİ MERAK EDİYORDU.. BELLİ OLDU? | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

ANNE DİZİSİNDE HERKES O EVİ MERAK EDİYORDU.. BELLİ OLDU?

Paylaş
 

Anne dizisinin Bandırma’da çekildiği evin konumu belli oldu.

Çekimleri Bandırma’da gerçekleşen Anne dizisinde dizi boyunca Bandırma’nın kuşbaşı görünüme ve Haydar Çavuş Camii havlusundan görüntülere yer verildi. Sosyal medya üzerinden yüzlerce kişi dizi görüntülerini sürekli paylaşarak diziye ve yaşadıkları şehre hayranlıklarını gizleyemediklerini belirttiler. Ayrıca dizinin en çok dikkat çeken ve iç burkan bir diğer detayı ise Bandırma eski iskeleye ait bölgedeki suyun pisliği idi. Bandırma’nın ne kadar pis denize sahip olduğunu herkes ekran başında izlemiş oldu.

BANDIRMA’DAN İSTANBUL’A GİTMEK İÇİN ERDEK MİNİBÜSÜNE BİNDİLER!

Ayrıca dizide başka bir detay ise başrol oyuncuları Cansu Dere ve minik oyuncu Beren Gökyıldız’ın Bandırma’dan İstanbul’a yolculuklarına Erdek minibüsü ile başlamaları idi. Bu güne kadar Batı Garajı’ndan hiç kalkmayan Erdek minibüsleri diziye özel buradan hareket ederek bir ilke imza attı. Başrol oyuncuları Dere ve Gökyıldız’ın İstanbul’a seyahat etmek için önce Erdek minibüslerine binmeleri ardından Balıkesir otogarına seyahat etmeleri ide diziyi izleyen Bandırmalılar için farklı yorumlara neden oldu.

HERKES O EVİ MERAK EDİYORDU.. BELLİ OLDU?

Ve herkesin merak ettiği evin Bandırma’nın Edincik Mahallesi’nde olduğu öğrenildi.

Haber : Onur Kutlu

ANNE DİZİSİ 2. BÖLÜM FRAGMANI

anne-edincik

BANDIRMA VE ERDEK’TE ÇEKİLEN BENİM ADIM FERİDUN DİZİSİ VİZYONA GİRİYOR

BANDIRMA’DA ÇEKİLEN ANNE DİZİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.