foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

28 EKİM ÇELENK SUNMA TÖRENi

celenk
Paylaş
 

28 EKİM ÇELENK SUNMA TÖRENi

Bu yıl 93.sü kutlanan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında 28 Ekim saat 12.00 da Cumhuriyet Meydanında çelenk koyma töreni yapıldı.

Şiir, kompozisyon ve koşu yarışmalarında ödül almaya hak kazanan öğrencilerin ödül töreni ile başlayan program Bandırma Kaymakamı Tuncay Sonel, Garnizon Komutanı Hv.Plt. Tuğ General Ahmet Biçer ve Belediye Başkanı Dursun Mirza’nın Atatürk anıtına çelenk sunumuyla devam etti. Tören saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla son buldu.

Atatürkçü Düşünce Derneği ve Bandırma Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği bir alternatif tören saat 14.00’da Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirildi. Törene siyasi parti temsilcileri, dernekler, sendikalar, sivil toplum örgütleri ve vatandaşlar katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan tören, CHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm, CHP Bandırma İlçe Başkanı Atilla Atakay, Bandırma Genel İş Sendika Başkanı Recep Kum ve Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Uğur Kayaalp’in konuşmalarıyla son buldu.

Kaynak : bandirma-bld

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.