AK KADINLARIN GÜNDEMİ YERLİ MALI | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

AK KADINLARIN GÜNDEMİ YERLİ MALI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

AK Parti kadın kollarının tüm Türkiye genelinde “AK Kadınlar yerli üretir yerli tüketir” sloganıyla düzenlediği etkinlik, Balıkesir’de Salih Tozan Kültür Merkezinde yapıldı.

AK Parti kadın kolları, düzenlediği etkinlikle yerli malı haftasına dikkat çekti. 12-18 Aralık tarihlerinde çeşitli etkinliklerle kutlanan Yerli Malı Haftası kapsamında Salih Tozan Kültür Merkezinde bir kermes ve el emeği sergisi düzenleyen AK Parti Balıkesir İl Kadın Kolları, tüm Balıkesirlileri, kadınların el emeği göz nuru ile ürettiği ürünleri görmeye, satın almaya ve kadınlara maddi manevi destek olmak için Salih Tozan Kültür Merkezine çağırdı.

Serginin açılışını ve ilk ziyareti ise AK Parti İl Başkanı Ekrem Başaran, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan ve AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Türkan Buğra gerçekleştirdi.

81 İlin AK Parti Kadın Kolları tarafından tüm Türkiye’de gerçekleştirilen etkinlik, Balıkesir’de pazar gününe kadar gezilebilecek.

 

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.