AHMET AKIN'IN SALDIRI İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

AHMET AKIN’IN SALDIRI İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI

Paylaş
 

BANDIRMASPOR OTOBÜSÜNE YAPILAN SİLAHLI SALDIRIYI ŞİDDETLE KINIYORUM..

 

  1. Lig play-off maçları için İstanbul’da bulunan Bandırmaspor’un otobüsü bu gece silahlı saldırıya uğradı. Otobüsün park halinde olması, boş olması cana zarar gelmesini önlemiştir.

Öncelikle Bandırmasporlu futbolcularımıza, kulüp yöneticilerimize ve Bandırmaspor camiamıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Saldırıyı şiddetle kınıyorum.

Saldırganların kim ya da kimler olduğu, ne amaçla bu saldırının yapıldığına dair henüz bir bilgi yok. Güvenlik güçlerimiz saldırganların yakalanması için gerekli çalışmayı yapıyor.  Umarım kısa sürede bu saldırıyı yapanlar yakalanır ve olay aydınlatılır. Konuyu biz de yakından takip ediyoruz. Saldırıyı yapanların gerekli cezaya çarptırılması için yargıya teslim edilmesini bekliyoruz.

Ülkemizde son zamanlarda yaşanan kutuplaştırıcı söylem, kin ve nefret üreten tutum bu tür saldırıları teşvik eder hale gelmiştir.

Barışı, dostluğu, dayanışmayı tesis etmesi gereken spor karşılaşmaları bile bir çatışmanın, saldırının zemini haline gelir oldu. Pek çok başka spor karşılaşmalarında da bunun örneklerini  görüyoruz.

Bandırmasporumuza her türlü şiddetten uzak bir spor ortamında yapacağı maçlarda başarılar diliyorum. Saygılarımla.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAŞANIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.