3S GIDA TARIM ÜRÜNLERİ KÖY YUMURTASI SATIŞINA BAŞLADI | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

3S GIDA TARIM ÜRÜNLERİ KÖY YUMURTASI SATIŞINA BAŞLADI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırmalı vatandaşlar organik gezen tavuk köy yumurtasına büyük ilgi gösteriyor.

Yumurtacı Rıdvan Bey’de gelen talepler üzerine firmasında bol miktarda köy yumurtası satışına başladı.

Yumurtanın Faydaları Nelerdir?

Kalp ve Damar Sağlığını Koruyor: Yumurta içerisinde yüksek oranda yağ bulunuyor. Bu yağ ise kandaki iyi kolesterolü artmasını sağlıyor. Vücutta bulunan iyi kolesterol başta damar sistemi olmak üzere kalbin sağlıklı ve güçlü olmasına yardımcı oluyor.

Kemikleri Güçlendiriyor: Yumurta son derece besleyici bir gıda olarak tüketiliyor. Düzenli yumurta tüketimi insan vücudunda kemiklerin güçlenmesinde büyük rol alıyor. Bu özelliği ile büyümeyi ve gelişmeyi hızlandırıyor. İlerleyen yaşlarda kemik erimesi riskinin azalmasında etkili oluyor.

Kasların Güçlenmesini ve Kas Oluşumunu Sağlıyor: Kasların gelişmesine de destek veriyor. Kasların gelişiminde etkili olan protein sayesinde vücutta bulunan kas kütlesinin artmasına yardımcı oluyor. Özellikle vücut geliştirme sporları ile birlikte yapılan diyetlerde vazgeçilmez besin oluyor.

Göz Sağlığını Koruyor: Yumurta besleyici olduğu kadar duyu organlarını güçlendirmesi ile de fayda sağlıyor. Gözlerin sağlıklı olması ve iyi görmesine büyük fayda sağlıyor.

Vücut Direncini Arttırıyor: Vücudun ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlıyor. Hastalıklara karşı dirençli olmasını sağlıyor. Bağışıklık sistemini güçlendiriyor.

Kansere Karşı Savaşıyor: Bağışıklık sistemini güçlendirmesi ve bedeni beslemesi ile kanser olma riskini azaltıyor. Özellikle de meme kanserine karşı vücudu koruyor.

Beyni Güçlendiriyor ve Koruyor: Beyin gelişimini kuvvetlendiriyor. Hafıza problemlerinin oluşma riskini azaltıyor. Her yaşta zihnin gelişmesini ve sağlıklı olmasını destekliyor.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.