BANDIRMA VE ERDEK'TE ÇEKİLEN BENİM ADIM FERİDUN DİZİSİ VİZYONA GİRİYOR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BANDIRMA VE ERDEK’TE ÇEKİLEN BENİM ADIM FERİDUN DİZİSİ VİZYONA GİRİYOR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma ve Erdek’te çekilen Bandırmalı ve Erdekli vatandaşların da oynadığı Benim Adım Feridun filmi 11 Kasım’da vizyona giriyor. Bandırma İDO iskelesinde başlayan çekimler Erdek’te Kafkas Motel Düğün Salonu’nda devam etti. Bandırma ve Erdek’ten 100’den fazla vatandaş rol aldı.

İncir Reçeli ile tanınmaya başlayan ve daha sonra müzik sektöründe de başarısını kanıtlayan Halil Sezai Benim Adım Ferdiun filmi ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Duygusal filmlerin usta yönetmeni Çağan Irmak’ın hem yazdığı hem de yönettiği filmde Özge Borak, Büşra Pekin ve Türk sinemasında Leydi ünvanıyla bilinen Güngör Bayrak yer alıyor. Oyuncu kadrosu olukça geniş olan Benim Adım Feridun fragmanı ile seyirciyle buluştu. Yapımcılığını TAFF Pictures’in üstlendiği filmin konusunu Çağan Irmak Mahir Ünsal Eriş’in 8 sayfalık hikayesinden uyarladığını duyurdu. Irmak’ın son yönettiği filmler arasında 2014 yılında Unutursam Fısılda, 2015 yılında Nadide Hayat bulunuyor. Benim Adım Feridun filminin çıkış tarihi 11 Kasım olarak açıklandı.

cagan-irmak-yeni-filmi-benim-adim-feridun-un-cekimlerine-basladi-6838167

KOMEDİ ÖN PLANDA

Daha önce yönettiği filmlerde seyirciyi duygulandıran Çağan Irmak Benim Adım Feridun filmi ile güldürmeye hazırlanıyor. Filmde Türk sinemasının Leydi ünvanlı yıldızı Güngör Bayrak 23 yıl sonra sinema izleyicisi ile buluşacak. Ayrıca oyuncu kadrosunda Kadriye Kenter, Defne Yalnız, Suzan Aksoy, Tarık Pabuçcuoğlu gibi usta isimler de yer alıyor. İzleyiciyi çok güldürecek olan Benim Adım Feridun fragmanı da izleyici karşısına çıktı. Konusunda Ersan yani Halil Sezai uzun süreli bir ilişkinin rahatlığına girerek sevgilisine artık ilgi göstermemektedir. Sevgilisi Ayla’nın kendisini hiç bırakmayacağını düşünen Ersan onun tarafından terk edilince ne yapacağını bilemez hale gelecektir.

benim-adim-feridun-erdek-2

ERSAN VE FERİDUN İKİLEMİ

Ersan daha sonra her ne kadar Ayla’yı kazanmak için çabalasa da sonuç alamaz. Artık bu süreci atlatması ve ayrılığı kabullenmesi gerektiğini anlayan Ersan çocukluk yıllarını geçirdiği Erdek’e gider. Bir gün sahilde dolaşırken düğün olduğunu gören Ersan bir şekilde bu düğüne girer ve asıl karmaşıklık burada başlar. Girdiği düğündeki damadın babası tarafından  yıllar önce küsüp Almanya’ya yerleşen kardeşinin oğlu Feridun zannedilir. Zaten hayatı yeterince kötü giden Ersan için hayat daha da zorlaşır. İlk başta bu ilgiden memnun olan karakter daha sonra istediği zaman gidebileceğini de düşünmektedir. Damad’ın kuzeni Hayal’i gören Ersan için komik ve ilginç olayların yaşanacağı anlar başlar.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.