foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

ZİRAAT ODALARI’NDAN BAŞKAN UĞUR’A ZİYARET

ZİRAATODALARI
Paylaş
 

Balıkesir Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu üyesi ilçe Ziraat Odaları Başkanları Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’u ziyaret ettiler. Kurulun yeni Başkanı ve Bandırma Ziraat Odası Başkanı Süleyman Dönmez, kurulun çalışmaları hakkında bilgiler verirken, Başkan Uğur’a Büyükşehir Belediyesi’nin tarıma ve çiftçilere verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti. Dönmez, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin destekleri ile tarım ve hayvancılık ile geçinen çiftçilerin üretimlerini arttırdığını belirtti.
Tarıma Büyükşehir Belediyesi’nin desteklerinin süreceğini ifade eden Başkan Uğur da Ziraat Odaları Başkanlarına Büyükşehir’in çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Başkan Uğur, yeni yatırımlar ve Büyükşehir’in vizyon projeleri ile Balıkesir’in cazibe merkezi haline geleceğini söyledi.
Ziyarette Mustafa Fındık (Balya), Kamber Salır (Bigadiç), Halil İbrahim Yılmaz (Sındırgı), Adem Yakut (Havran), Haluk Özgör (Erdek), Hasan Kıtay (Ayvalık), Celalettin Koç (Kepsut), Faruk Kaya (Manyas), Hüseyin Bulut (Dursunbey), Zeki Topçuoğlu (Savaştepe) ve Özkan Gürlek (Susurluk) Ziraat Odaları Başkanları hazır bulundu.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.