ZİRAAT BANKASI'NA 5 ÖDÜL | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

ZİRAAT BANKASI’NA 5 ÖDÜL

Paylaş
 

Dünyanın en saygın iş ödülleri programı olan “Stevie Ödülleri”nden Ziraat Bankası 5 ödülle döndü.

Uluslararası standartlarda başarılı kuruluşları, proje ve çalışmaları ödüllendiren, dünyanın saygın iş ödülleri programı olan Stevie Awards ödül töreni bu sene İspanya’nın Barcelona şehrinde düzenlendi. Törenden Ziraat Bankası 5 ödülün sahibi oldu.

ÖDÜL ALDI
Bu yıl 14.’sü düzenlenen Stevie Awards’da Ziraat Bankası “Yılın Kurumsal İletişim Departmanı” kategorisinde gümüş, Ziraat Türkiye Kupası sponsorluğu ile “Yılın Sponsorluk Kampanyası”, 153. yıl televizyon reklam filmi ile “Halkla İlişkiler-Video”, 2016 yılı faaliyet raporu ile “En İyi Faaliyet Raporu” ve kurum içi vizyon toplantıları ile “En İyi İç Motivasyon Etkinliği” kategorilerinde birer bronz ödülün sahibi oldu.

“ZİRAAT BANKASI ARTIK GLOBAL BİR MARKA”
Ödül törenine Ziraat Bankası’nı temsilen katılan Bankacılık Operasyonları ve İletişim Genel Müdür Yardımcısı Ali Kırbaş şunları söyledi:

“Ziraat gibi bir markayı konumlandırmak özenli ve öngörülü projeler gerektiriyor. 1,5 asrı aşan geçmişe sahip bir bankanın sektörün hemen her alanında lider olarak sürdüğü başarıları, bu tür uluslararası saygın değerlendirmelerle de taçlanıyor.

Bir önceki yazımız olan ERDOĞAN: 1 KURUŞ PARAM VARSA 1 DAKİKA DURMAM başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.