TATİL ZAMANI
foto-deniz1

ZİRAAT BAHÇESİ YENİLENİYOR

Paylaş
 

General Balcı Çamlığı ve Hürriyet Parkında gerçekleştirilen düzenlemeler ardından Ziraat Bahçesinde de yenileme ve düzenleme çalışmaları hızla devam ediyor.

Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Dursun Mirza; “General Balcı Çamlığındaki düzenlemeler ardından Hürriyet Parkı’nda da düzenlemelerde bulunduk. Ziraat Bahçesinde de yenileme ve düzenleme çalışmaları başladı. Öncelikle Ana Jet Üs Komutanlığımıza ait olan General Balcı Çamlığımız için protokol imzaladık ve bu alanda projemizi uyguladık. Bandırmalı vatandaşlarımız bu projemizden memnun kaldı. Bizde bu Hürriyet Parkımızda düzenlemeler yaparak buranın da spor yapmak için daha kullanışlı hale getirdik. Ziraat Bahçemiz vatandaşlarımız tarafından piknik yapılan bir alan olarak kullanılıyordu. Biz de hem piknik alanı hem de spor alanı olarak yeniden dizayn ediyoruz. Öncelikle daha güvenli bir alan olması için genel ve lokal aydınlatmalarını yaptık. Yürüyüş parkuru yaptık. Oturma grupları ve piknik masalarını koyuyoruz. Mangal yapmak isteyen vatandaşlarımızın kullanabilmesi için Barbeküler, çeşme ve tuvalet yapıyoruz. Projemizi bahara yetiştirmek için çalışıyoruz. Benzer projeleri uygulamak için diğer mahallelerimizde de uygun yer bulmak için çalışmalarımız sürüyor” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA AŞKIYLA ÇALIŞIYORUZ.. SEVGİLİLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.