foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

ZEYTİNYAĞI TADIM SEMİNERİ DÜZENLENDİ

ZEYTİNYAĞI TADIM SEMİNERİ
Paylaş
 

Avrupa Yerel Demokrasi Haftası’nın son gününde İtalyan Zeytinyağı Danışmanı Massimo De Rienzo’nun konuşmacı olarak yer aldığı zeytinyağı tadım semineri düzenlendi.

Edremit Belediyesi tarafından Avrupa Yerel Demokrasi Haftası nedeniyle düzenlenen etkinlikler kapsamında İtalyan Zeytinyağı Danışmanı Massimo De Rienzo tarafından Belediye Meclis Salonu’nda “Zeytinyağı Tadım Semineri” gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Kamil Saka, Girit Hanya Belediye Başkan Yardımcısı Eleftheria Alifieraki, Edremit İlçe Tarım Müdürü Recep Özbudak, Edremit Zeytincilik Enstitüsü Müdürü Yrd. Doç Dr. Tuca Öncül Abacigil, öğrenciler ve çok sayıda vatandaşın katıldığı seminerde “Naturel Zeytinyağının Duyusal Analizi” yapıldı. İtalyan Zeytinyağı Danışmanı Massimo De Rienzo, görsel sunum eşliğinde zeytinyağının tadımının nasıl yapılacağını, nefasetine göre nasıl ayırt edileceği konusunda nelere dikkat edilmesini detaylı bir şekilde anlattı. Belediye Başkanı Kamil Saka, Girit Hanya Belediye Başkan Yardımcısı Eleftheria Alifieraki ve öğrenciler tarafından tadım yapıldı. Etkinlik sonunda Başkan Saka tarafından İtalyan uzman De Rienzo’ya bölgeyi simgeleyen hediyeler veriLdi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.