foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

ZANLILAR YAKALANDI

ZJPG
Paylaş
 

Bandırma İlçe emniyet Müdürlüğünden alınan bilgiye göre, geçtiğimiz hafta içinde evinin önünden silah zoruyla İşadamı Emre Bor’un kaçırılarak alıkonması olayına karışan 2 kişi yapılan operasyon sonucunda yakalanarak gözaltına alındı.

Dört yıl önce iflas eden ve kayyum atanan şirketin Genel Müdürü Emre Bor ’u 5 gün önce Levent Mahallesindeki evinin önünden saat 6.5 -7 sıralarında silah zoru ile kaçıran zanlı Nazmi Laloğlu (1978 Erzurum doğumlu) Bandırma ve Bursa Emniyet Müdürlüğünün koordineli çalışması sonucu Bursa’da öğle saatlerinde yakalanarak gözaltına alındı.

Nazmi Laloğlu’nun, Kayyuma atanan şirkette yaşanan alacak verecek nedeniyle silah zoruyla Emre Bor’u kaçırarak, Bursa’ya götürdüğü ve burada Emre Bor’ dan 10 milyon lira para istediği iddia edildi.

Nazmi Laloğlu Emre Bor’ kaçırdıktan sonra ailesini arayıp ‘oğlunuzu kaçırdım’ demesinin ardından aile polisi arayarak, oğullarının kaçırıldığını belirtti. Şüpheli Nazmi Laloğlu, daha sonra Emre Bor’dan para alacağına dair söz aldıktan sonra Emre Bor’u serbest bırakmıştı. Bandırma Emniyet Müdürlüğünden özel bir ekip ve Bursa Emniyet müdürlüğünün ortak çalışması sonucu zanlı Nazmi Laloğlu, Bursa’da saklandığı bir bağ evinde yakalandı. Kaçırılma olayında Nazmi Laloğlu’na yardım ettiği belirtilen M.K.A’ da Bursa’da gözaltına alındı. Zanlıların Bursa Adliyesine çıkarılacakları belirtildi.

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.