ZABITA EKİPLERİ GÖZ AÇTIRMIYOR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

ZABITA EKİPLERİ GÖZ AÇTIRMIYOR

Paylaş
 

Bandırma Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve İlçe Sağlık Müdürlüğü ekipleri, ilçede faaliyet gösteren fırın, pastane ve lokantalarda denetimlerini sürdürüyor.

Fırın, pastane ve lokantaların imalathanelerinin de ayrıntılı olarak kontrol edildiği denetimlerde, hijyen kuralları, olması gereken evrakların tam olup olmadığı ve işyerlerinin standartlara uygun olup olmadığı denetleniyor. İşyeri sahipleri ve çalışanlarının da bilgilendirildiği denetimlerde, bazı işyerlerine eksiklerini gidermesi için tebligat yapıldığı; daha önce yapılan tebligatlara rağmen eksiklerini gidermeyen bazı işyerlerine de cezai işlem uygulandı.

Bandırma Belediye Başkanımız Av. Tolga Tosun, halk sağlığının her şeyden daha önemli olduğunu belirterek: “Halk sağlığını korumak ve işyerlerinin daha sağlıklı ortamlarda hizmet vermelerini sağlamak amacıyla Zabıta denetim ekiplerimiz ve İlçe Sağlık Müdürlüğü ile birlikte yaptığımız denetimlerde eksikleri tespit edilen işyerlerine tebligat vermek suretiyle gerekli uyarılar yapıldı. Şu ana kadar yapılan denetimlerde, işyerlerinin çoğunlukla kurallara uyduğu tespit edildi. Denetlenen işyeri sahipleri ve çalışanlar da denetimin sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için denetim ekibimize yardımcı oluyorlar. Ben onlara da duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyorum. Amacımız halkımıza en sağlıklı ve en kaliteli hizmetin verilebilmek. Esnaflarımızın da bunun bilincinde olması bizleri mutlu ediyor. “ dedi.

Bir önceki yazımız olan DR SELİM PANÇ : "UYUŞTURUCU TOPLUMUN KANAYAN YARASI" başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.