YURTTAŞ 'DEVAM' DEDİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

YURTTAŞ ‘DEVAM’ DEDİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Milliyetçi Hareket Partisi Bandırma İlçe Başkanı Yurttaş Bakkal ilçe teşkilatında yaptığı basın toplantısında, yapılacak olan ”9.ncu Olağan Genel Kurulda mevcut yönetimle adayız“ dedi.
Bakkal yaptığı konuşmada;” Önümüzdeki 14 Mayıs 2017 tarihinde 9.ncu Olağan Genel Kurulumuzu yapacağız. Bildiğiniz gibi 16 Ağustos 2016 tarihinde genel merkez tarafından görevlendirildik. 1 Ağustos itibari ile de ilk yönetim kurulumuzu yaparak, görev taksimi ile beraber hizmete devam ettik” dedi.
Her Sağlıklı İnsanda Engelli Adayıdır
Bakkal konuşmasının devamında;” 10 Mayıs Bandırmalılar için, “ Dünya Bandırmalılar Günü” olarak 2010 yılından itibaren kutlanıyor. 7ncisi kutlandı. Emeği geçen bütün Bandırmalı arkadaşlarımıza, vatandaşlarımıza, hemşerilerimize teşekkür ederiz. 10-16 Mayıs Engelliler Haftası kutlaması başladı. Her sağlıklı insanda engelli adayıdır. Yaşamın kıymetini bilen engelli arkadaşlarımızdır. Ne olacağımız belli değil, onun için özellikle engelli arkadaşlarımıza, vatandaşlarımıza yardımcı olmakta hepimizin görevi olduğu düşüncesindeyim” dedi
353 delege arkadaşımız Bandırma’ da 9 .cu Olağan Genel Kurulunda Bandırma yöneticilerini seçecek.
Bakkal yapılacak olan 9.ncu Olağan Genel Kurul Hakkında yaptığı açıklamada;” Göreve geldiğimiz günden itibaren, siyasi parti ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyelerinin yapması gereken çalışmaları yaptık. Eksiğimiz mutlaka olmuş olabilir, yanlışımızda olmuş olabilir. Hoşgörü çerçevesinde bunların değerlendirileceği kanısındayız. Bu süre zarfında bir kusur işledik isek, bir kardeşimizin, bir arkadaşımızın , vatandaşımızın kalbini kırdıysak, hepsinden helallik almak isteriz. Bu süreci bu hale getiren 1 Kasım sonrası, yaşadığımız ülkemizdeki 2015 tarihinden sonraki, Milliyetçi Hareket Partisi camiasına yapılan bir operasyon neticesinde birtakım çalışmalar yapılarak MHP in farklı bir yapıya bürünmesi amaçlandı. Bu çerçevede MHP Genel Başkanı Sayın DR. Devlet Bahçeli olmak üzere Genel Merkez Teşkilatının yapısının il ve ilçe teşkilatlarının yapısının değiştirilerek farklı bir hizmet noktasına getirilmesi planlandı. Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli ve genel merkez yöneticilerinin gayretli çalışmaları neticesinde bu püskürtüldü. Önümüzdeki süreçte bunun son aşamalarının geldiği süreçlerden bir tanesini Pazar günü hep beraber yaşayacağız. Bandırma’ da 400 delege arkadaşımız oy kullanmak üzere görevlendirildi. Bunlardan 22.si,25 ‘i yani 47 arkadaşımız oy kullanama oy kullanmayacak. 25 arkadaşımızın değişik siyasi partilerde ikinci bir kaydının olması nedeniyle, 22 arkadaşımızın da Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı kararı ile üyeliğinin olmadığı tarafımıza bildirilmesi ile 353 delege arkadaşımız Bandırma’ da 9 .cu Olağan Genel Kurulunda Bandırma yöneticilerini seçecek. Biz mevcut yönetim kurulu arkadaşlarımızla beraber yapılacak 9.cu Olağan Genel kurulda tekrar göreve talibiz. Sonuç itibari ile seçilen arkadaşlarımıza görevde kaldığı sürece yardımcı olacağımızı buradan duyuruyorum. Bugün itibari ile 1248 üyemiz var. Bunlardan 973 aktif üye olarak, 275 arkadaşımızda pasif üyedir” dedi.

 

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.