YÜCEL YILMAZ'IN BANDIRMA PROJELERİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

YÜCEL YILMAZ’IN BANDIRMA PROJELERİ

Paylaş
 

Cumhur İttifakı Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz Bandırma ile ilgili projelerini açıkladı. Balıkesir’in stratejik konumu itibari ile altın çemberde gören Yücel Yılmaz Bandırma’yı bu çemberde Kuzeyin Yıldızı olarak nitelendiriyor. Çanakkale, İstanbul ve Bursa’ya en yakın il olan Balıkesir’in Bandırma ilçesi ise bu altın çemberin tam merkezinde!

BANDIRMA’YA 2000 KİŞİLİK İSTİHDAM SAHASI, LEVENT’E MİLLET BAHÇESİ

Bandırma’ya 2000 kişinin istihdam edeceği “Yüksek Güç ve Enerji Laboratuvarı” kurulucağını açıklayan Yücel Yılmaz Bandırma için hazırladığı projeleri arasında Levent’te Bandırma Bor Döküm Sahasının kapatılarak bu alana “Millet Parkı” yapılacağının müjdesini Bandırmalılara verdi.

BANDIRMA SU ÜRÜNLERİ HALİ TAŞINIYOR

Yılmaz Bandırma projeleri arasında Bandırma’da sahil bandı üzerindeki balık halinin yeni yerine taşınacağını bu alanın yeşil alan olarak düzenlenerek Bandırma’nın sahil bandında vatandaşların deniz ile buluşacağını söyledi.

BANDIRMA’YA YENİ ÇEVRE YOLLARI

Başkan Adayı Yücel Yılmaz Bandırma’nın şehir içi ulaşımını rahatlatacak yeni çevre yollarının yapılacağını açıkladı. Ayrıca ulaşım da bir müjde de Erdek için veren Yılmaz Erdek’in Ocaklar Narlı hattı üzerinde yeni yapılacak Erdek çevreyolu ile Erdek çevre trafiğini rahatlatmak için çalışmaların yapılacağını belirtti.

BANDIRMA RORO LİMANI

Yücel Yılmaz, Bandırma Edincik altına yeni yapılacak Roro limanı ile hem Bandırma’nın hem Erdek’in tırcılardan kaynaklanan trafik sorunlarının kalkacağını açıkladı.

BANDIRMA’YA YENİ UYDU KENT KURULACAK

Yılmaz projelerinde Bandırma’nın Kayacık Mahallesi’ne yeni bir kent kurulacağını buranında Uydu kent olarak yeni bir modern şehircilik anlayışı ile konutları inşaa edilerek dar gelirli vatandaşlara uygun fiyatlı ev sunulacağını açıkladı.

BANDIRMA’YA ÇEVRECİ SANAYİ

Bandırma’nın yeni sanayi master planını açıklayan Yücel Yılmaz Bandırma’ya Kale firması ile birlikte yeni sanayi sahalarının açılacağını bu sahalarda yüzlerce gencin iş bulacağını ve beyaz yakalı Bandırmalı vatandaşların iş bulmak için İstanbul yada yurt dışına gitmeyeceğinin altını çizdi.

KAPIDAĞ DOĞA HATTI

Bandırma’ya yarım saat mesafedeki Kapıdağ bölgesi içinde Balıkesir’in doğasını tüm Türkiye’nin tanıyacağını açıklayan Yılmaz Balıkesir genelinde turizme 700 Milyon TL’lik yatırım yapılacağını bu sahalarda 12.700 kişinin istihdam edeceğini açıkladı. Bandırma Erdek bölgesindeki kıyı turizminde uzaması için çalışmalara başladıklarını açıkladı.

ADALARA 7/24 HIZLI FERİBOT SÖZÜ

Öte yandan Yücel Yılmaz’ın Güney Marmara projeleri arasında Erdek’ten Marmara-Avşa Adası’na ulaşımın 7 gün 24 saat hızlı feribotlarla sağlanacağı sözü de dikkat çekiyor.

DİKEY OTOPARK PROJELERİ

Yücel Yılmaz Balıkesir genelinde çok katlı dikey otopark projelerinin yapılacağını Bandırma’nın da trafik sorununun kalkacağını açıkladı.

SPOR VE SANATTA MARKA KENT

Bandırma’da yağlı pehlivan güreşlerinin Dünya’ya tanıtılacağını, kültürel ve sanatsal faaliyetlerin Balıkesir genelinde artacağını açıklayan Yücel Yılmaz herkesin özel hayatına saygı duyduklarının da altını çizdi.

İŞTE GÖRSELLERLE YÜCEL YILMAZ PROJELERİ

 

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.