YÜCEL YILMAZ BÜYÜKŞEHİR'DE SABAHLIYOR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

YÜCEL YILMAZ BÜYÜKŞEHİR’DE SABAHLIYOR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

BALIKESİR Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Karesi Belediye Başkanı’yken gecenin geç saatlerine kadar Belediye’de çalışıyor, ekibini de çalıştırıyordu. Yılmaz, Büyükşehir’de de aynı alışkanlıkla hareket ediyor. Sabah erken saatlerde mesaiye başlayan Başkan Yılmaz, çoğu zaman Büyükşehir’de sabahlıyor. Yılmaz ve ekibi, Ramazan ayının ilk gününde de sahur vaktine kadar hem çalıştı, hem çalıştırdı. Gece çalışmasından fotoğraflar paylaşan Yılmaz, “durmak yok, çalışmaya devam” diye yazdı.

EKİP TAM KADRO MESAİDE

YÜCEL YILMAZ, gündüz saatlerinde Büyükşehir’de rutin çalışmalarını sürdürüyor. Tebrik ziyaretlerini sona erdiren Yılmaz, Belediye’den çıkar çıkmaz merkez ve ilçelerde devam eden çalışmaları yerinde inceliyor. Yılmaz mesai saati bitiminde yine çalışmayı sürdürüyor. Geç saatlere kadar kurumsal iş ve işlemlerin takibini yapan Yılmaz, önceki gece sahur vaktine kadar genel sekreterinden daire başkanlarına, birim müdürlerinden personele kadar herkesi toplayıp brifing aldı.

Balıkesir Politikja

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.