YÜCE, HERKESİ DESTEĞE ÇAĞIRIYOR | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

YÜCE, HERKESİ DESTEĞE ÇAĞIRIYOR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Yüce ‘’ Vicdanına ses veren, hemşerilerimizin haklarına sahip çıkan bağımsız, tarafsız hukuk sistemine inanan herkesi desteğe çağırıyoruz.’’
Bandırma Kent Konseyi Kadın Danışma Merkezi Başkanı Ömür Yüce Bandırma’ da yaşanan ve Kasım ayında ortaya çıkan küçük yaşta bir çocuğa cinsel taciz olayıyla ilgili İlk Haber Gazetesine açıklamalarda bulundu.
Yüce” Kentimizde tüm Bandırma’lıları utandıran ve üzen Bandırma’nın tanınmış esnaflarından Erdoğan Akdağ tarafından erkek çocuk, kadın her kişiye tacizi içeren olay ile ilgili bir mağdurun ailesi C.Ş yardım ve desteğimizi istemiştir. Devam eden dava sürecinde yaklaşık 3 mağdur şikayetçi olma cesaretini gösterebilmiştir. Kent Konseyi Kadın Danışma Merkezi olarak kadın ve çocuğun her zaman yardımcısı ve destekçisi olacağımızı belirtmek isteriz.” Dedi
Yüce “Dava 22 Şubat saat 9 da Bandırma Adliyesi’nde görülecektir. Vicdanına ses veren, hemşerilerimizin haklarına sahip çıkan bağımsız, tarafsız hukuk sistemine inanan herkesi desteğe çağırıyoruz. Çocuklarımız toplumumuzun en değerli özen gösterip, korunması gereken bireyleridir. Çocuklukta yaşanan olumsuz olaylar onlara ömür boyu etki edecek travmalar yaratabileceklerdir.” Dedi.

Kaynak: İlkhaber

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.