YGS 2017 SINAV KOORDİNASYON KURULU TOPLANDI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

YGS 2017 SINAV KOORDİNASYON KURULU TOPLANDI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma’nın değerli Kaymakamı Günhan Yazar başarılı çalışmalarına devam ediyor.

12 Mart 2017 Pazar günü yapılacak olan Yüksek Öğretime Geçiş YGS-2017 sınavının kurallara uygun, huzur ve güven içerisinde gerçekleşmesini sağlamak amacıyla Sınav Koordinasyon Kurulu Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar başkanlığında toplandı.

İlçemizde 6628 kişinin katılacağı sınav tarihinde Nüfus cüzdanlarını kaybedenler adaylar için Nüfus Müdürlüğü 07:00 – 09:45 arası açık olacaktır. Sınav belgesi ve 1 adet fotoğraf getiren adayların Nüfus cüzdanları hazırlanıp kendilerine teslim edilecektir.

Çocuklarımızın geleceğinde çok önemli bir kilometre taşı olan YGS 2017 sınavı esnasında ilçemizde hiçbir aksaklığa fırsat vermek istemediklerini belirten Kaymakam Günhan Yazar: “Sınav süresi içinde otoların klakson çalmaması, ambulans ve itfaiye sirenlerinin çalışmaması ve benzere her türlü gürültünün yapılmaması sınava giren çocuklarımız için büyük önem arz etmektedir.

Vatandaşlarımızın ve kamu görevlilerimizin bu noktada gerekli hassasiyetleri göstereceklerine eminim. Bu vesileyle sınava giren tüm adaylarımıza, ailelerine ve sınavda görev alan çalışma arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

Haber: Ayşenur Yılmaz – Buse Pelin Nazlı

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.