“Yetenek Sizsiniz”de Erdek konuşuldu - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

“Yetenek Sizsiniz”de Erdek konuşuldu

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Erdek´te, Garaj Taksi´de çalışan Rahmi Karakaş, dün akşam Kanal-8´de yayınlanan “Yetenek Sizsiniz” programına yarışmacı olarak katıldı.
Karakaş, bir süre önce gazetemizde de yer alan haberde, vücudunda bulunan bioenerjiyi, insanlara yararlı olarak kullanmak istediğini açıklamıştı. 1971 yılında Mardin´e bağlı Mazıdağı ilçesinde doğan, 12 yıldan beri Erdek´te yaşayan, evli ve altı çocuk babası, Erdek Garaj Taksi´de çalışan Rahmi Karakaş, bioenerjiye sahip olduğunu bir rastlantı sonucunda anladığını vurgularken, şöyle konuşmuştu:
“Vücudunda bioenerji taşıyan bir kişiyi televizyonda izliyordum. Bu kişinin vücuduna konulan çatal ve kaşıklar düşmeden duruyordu. Bir espri olsun diye çocuklarına, ‘Getirin, bana da çatal, kaşık. Bende de durur´ dedim. Getirip, vücuduma koyduklarında, çatal, kaşıkların düşmeden durduğunu görünce hepimiz çok şaşırdık. Bunun üzerine Erdek´teki doktor Süleyman Bezirkanoğlu´na gittim. Yaptığı inceleme sonunda bende, bol miktarda bioenerji olduğunu belirtti. Daha sonra İzmir´de gittiğim bioenerji uzmanı Erol Konuk´tan, bu enerjimi nasıl kullanacağım konusunda seminer ve ardından da sertifika aldım.”
Erdek´te çalışan taksici Karakaş, vücudunda bioenerji taşıdığını öğrenmeden önce eşinin migrenini de yok ettiğini şöyle anlatmıştı:
“Eşim, uzun süredir, migren denilen şiddetli yarım baş ağrıları çekiyordu. Bu nedenle sık sık hastaneye giderek, ilaçlar yazdırıyordu. Bir ara onun başını ovdum. Daha sonra eşimin baş ağrıları tamamen kesildi ve ilaçlarını bıraktı. Yani, bu enerjiye sahip olduğumu bilmeden, eşimi tedavi etmiştim. Şimdi de, annemin belindeki ağrıları tamamen yok etmek üzereyim. Bu özelliğim başta bel ve boyun fıtıkları, baş ağrıları, migren, disk(bel) kayması, psikolojik ağrılar olmak üzere birçok rahatsızlığa iyi geliyor.”
“Yetenek Sizsiniz”e, kızı Leyla ile birlikte katılan Rahmi Karakaş, iki jüri üyesinin “evet”, bir üyenin “hayır” oyuyla bir üst tura yükseldi.

Bir önceki yazımız olan CEVİZ FİDANI SATICILARININ HEDEFLERİ BÜYÜK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.