YEŞİLÇOMLU 4. KAVUN FESTİVALİ COŞKUSU | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

YEŞİLÇOMLU 4. KAVUN FESTİVALİ COŞKUSU

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Belediyesinin katkılarıyla düzenlenen Yeşilçomlu 4. Kavun festivali yoğun etkinlik programıyla gerçekleşti.

Festival saat 14:30 da Bayraktepe mevkisine yapılan kortej yürüyüşüyle başladı. Kortejin buraya varmasının ardından Dev Türk Bayrağı göndere çekildi ve şehitlik anıtına çiçek bırakıldı. Bandırma Belediyesi Halk Oyunları Ekibinin dans gösterimi vatandaşların beğenisini topladı. Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar öncülüğünde açılışı yapılan Bandırma Belediyesi kursiyerlerinin eserlerinden oluşan ahşap yakma ve seramik sergisine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Yapılan ikramların ardından çocuklar için çuval yarışması yapıldı ve 1.ye plaket takdim edildi. En güzel kavun yetiştiriciyi belirlemek adına düzenlenen yarışmada Halil Karaçivi ve Süleyman Dayı 1.liği paylaştı Eşref Akçam ise 3. oldu.

Yeşilçomlu 4. Kavun Festivaline Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar, Balıkesir Milletvekilleri Mehmet Tüm, Ahmet Akın, Namık Havutça, Belediye Başkanı Dursun Mirza, İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Recep Cansu, İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil, Meclis üyeleri, sivil toplum örgütleri, parti temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.