Yeşil Kil Maskesi Çeşitleri Nelerdir?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yüz maskesi yeşil kil maskesi arındırıcı yağlar, yağlı ciltler için, karma ciltler için, gözenek arındırıcı sebum dengeleyici pürüzsüz ve canlı bir görünüme sahip olabilmeniz için saf ve yeşil kil maskesi ürünleri bulunmaktadır. Doğal halde bulunan yeşil kil kayaçları toz haline getirildikten sonra 0,002 mm daha küçük hali getirilmektedir. Yeşil kil maskesi plastik özelliği ile yeterli miktarda su ile karıştırıldığı zaman kremsi bir kıvam almaktadır.

Maske olarak kullanılan yeşil kil maskesi su ile karıştırılıp yüksek emiciliğe sahip olmaktadır. Yeşil kil maskesi sayesinde yağlı karma ciltlerdeki oluşan yağlanma problemini de ortadan kaldırmaktadır. Yağlanma ile meydana gelebilen sivilce, akne, siyah nokta gibi cilt problemlerinin tamamıyla önüne geçmektedir. Bununla birlikte yeşil kil maskesi kuru ve hassas ciltler içinde agresif reaksiyon gösterebildiği gibi bu cilt tipine de sahip olan kişiler için tercih edilebilir.

Yeşil Kil Maskesi Kullanımı

Yeşil kil maskesini bir maske veya benzeri bir aparat kullanarak dudak ve göz çevresine gelmeyecek tarzda uygulanmaktadır. Kil maskesinin kuruması için 10 dakika bekledikten sonra bol su ile durulanmalıdır. Maskeyi yaptıktan sonra nemlendirici krem kullanmanızı tavsiye ederiz. Cilt tipinize uygun gün aşırı haftada 2 ya da 3 kez uygulanabilmektedir. Yüz maskeleri kullanım farklılığı nedeniyle uygulama biçimi de farklı gözlük göstermektedir. Yeşil kil maskesi ya da peeling ürünleri nemli cilde uygulandığı zaman kâğıt maske ya da soyulabilir maskeler gibi kuru bir cilde de uygulanma malıdır.e

Yeşil Kil Maskesinin Önemi

Yüzlerce maskenin kullanım şekli de şeklinde ortak paylarda bulunabilir. En iyi sonuçları alabilmek için yüz maskelerinde muhakkak temiz kuru ve makyajdan kirden arındırılmış cilde uygulanmak yapılması önemlidir. Yüz maskesi çeşitlerini cilt bakımına ürünlerini gün boyuyorsun tempoda cildinizin maruz kaldı UV ışınlarını tozu kiri cildi arındırmasını için kullanılan yüz maskelerinin onlarca değişik seçenekleri bulunmaktadır. Kâğıt maske, kil maskesi, akne maskesi, sivilce maskesi, yüz beyazlatıcı maske, kömür maskesi, yeşil kil maskesi, cilt lekeleri için maske, kuru ciltler için maske, yağlı ciltler için maske ve tüm maske seçeneklerini https://www.petitemaison.com.tr/yuz-maskesi  sitesinden inceleyebilir. Detaylarını görebilir ve güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Bozcaada'da Gezilecek Yerler Nerelerdir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yeşil Kil Maskesi Çeşitleri Nelerdir?

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x