foto-deniz1

YEŞİL ÇOMLU KAVUN FESTİVALİ 4 EYLÜL’DE

icerik_manYet_7
Paylaş
 

Bandırma Belediyesi’nin katkıları ile gerçekleşen ve geleneksel hale gelen Yeşil Çomlu Kavun Festivali, bu yıl da bölgemizin “Kavun Cenneti” olan Yeşil Çomlu Mahallesi’nde gerçekleşecek Bölgemizde kavun üretimi ile geçimini sağlayan çiftçilerimizin ürünlerini rahatça satışa sunabilmesi ve “Kavun Cenneti” olarak bilinen Yeşil Çomlu Mahallemizin, bölgemizin çeşitli ilçelerinden festivale katılan vatandaşlara tanıtılması amacıyla düzenlenen festival, tarıma ve çiftçiye dikkat çekmesi yönüyle ilgi topluyor.

Geçtiğimiz yıl ikincisi düzenlenen Yeşil Çomlu Kavun Festivali, bu yıl 04.09.2016 tarihinde gerçekleştirilecek. Bu yılda da Bandırma Belediye’sinin katkıları ile düzenlenecek olan “3. Yeşil Çomlu Kavun Festivaline”, ses sanatçıları Bandırmalı Arzu ve Türk Sanat Müziğinin güçlü sesi Çağdaş Suseven de katılarak festivale renk katacaklar. Bandırma’dan 3.Yeşil Çomlu Kavun Festivaline katılmak isteyen vatandaşlar için ise AVM’nin karşısında bulunan köy minibüsleri durağından 4 Eylül Pazar günü saat 10:30 itibari ile sürekli Yeşil Çomlu Mahallesi’ne ücretsiz olarak otobüsler kaldırılacaktır. Tüm halkımız Yeşil Çomlu Kavun Festivali’ne davetlidir.

Bir önceki yazımız olan BU DEVLET HİÇBİR ŞEHİDİNİN VE GAZİSİNİN KANINI YER BIRAKMAZ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar marina1
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.