YENİ YENİCE MAHALLESİ BAYRAMA HAZIR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

YENİ YENİCE MAHALLESİ BAYRAMA HAZIR

Paylaş
 

Yeni Yenice’de ikinci etap çalışmalar tamamlanıyor. Geçtiğimiz yıl Yeni Yenice Mahallesinin büyük bir bölümü yapılmıştı. Eksik kalan kısımlar ise yapılan çalışmalar ile tamamlanmak üzere. Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Fen İşleri Müdürü Adil Becene ve Muhtar İbrahim Okyay ile çalışmaları yerinde inceledi.

Kırsal Mahallelerdeki çalışmalara önem verdiklerini ifade eden Başkan Dursun Mirza; “Seçimlerde söz verdiğimiz gibi tüm kırsal mahallelerimizin yollarını, meydanlarını yapıyoruz. Çocuklarımız için park yapıyoruz. Mezarlıklarda düzenleme yapıyoruz. Camilerin çevre düzenlemesine katkı veriyoruz. Yaptığımız bu çalışmalarla mahallelerimiz modern bir görünüme kazanıyor. Mahalle sakinlerimizden yaptığımız çalışmalar için çok teşekkür alıyoruz. Onların memnuniyeti beni daha çok mutlu ve motive ediyor. Şu anda kırsal mahallelerimizde aynı anda üç farklı yerde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Çakıl ve Yeni Yenice Mahallemiz Bayrama kadar tamamlanmış olacak. Ardından hemen başka bir mahallemizde çalışmalar başlayacak. Çalışmaları yaptığımız her yer güzelleşiyor ve Bandırmamıza yakışan bir yer haline geliyor. Yeni Yenice Mahallemize de hayırlı olsun” dedi.

icerik_003_2

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.