TATİL ZAMANI
foto-deniz1

Yeni Sezonun İlk Buğday ve Kanola Ürünleri Bandırma Ticaret Borsasında Satıldı

Paylaş
 

2016 hasat sezonunun ilk buğday ve kanola ürünleri Bandırma Ticaret Borsası elektronik satış salonunda satıldı.

Yeni hasat sezonunun ilk buğdayını Yeşil Çomlu Mahallesinden Ahmet Savcu adlı üretici getirdi. Ahmet Savcu’nun ürettiği buğday’ın 50 kilosu sembolik fiyatla kilogramı 10,20 liradan, Sezgin Zahirecilik Tic. Ltd. Şti. adına Bandırma Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Halit Sezgin aldı. Buğdayın geriye kalan 1,5 tonluk kısmını da yine 0,936 kuruştan Bandırma Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Halit Sezgin satın aldı

Sezonun ilk kanola mahsülünü Çalık Mahallesinden Yaşar Tezel adlı üretici getirdi. Yaşar Tezel’in ürettiği kanolanın 50 kilosu sembolik fiyatla kilogramı 13,50 liradan Maysan Yem Ham. Mad. Tic. Ltd. adına Bandırma Ticaret Borsası Meclis Başkanı İsmail Tunçbilek aldı. Kanolanın geriye kalan 18 tonluk kısmını da Toygun Zahirecilik adına Aydın Toygun satın aldı.

Sezonun ilk kanola ve buğday satışının gerçekleştiği salon satışında Bandırma Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Halit Sezgin bereketli bir sezon olmasını dileyerek “Hem üreticilerimiz hem de tüccarımız için bereketli bir sezon olmasını diliyorum. Bandırma Ticaret Borsası olarak tüm imkanlarımız ile hem üreticimizin hem de tüccarımızın yanındayız. Sezonun herkes için hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.