YENİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNDEN BAŞKAN MİRZA'YA ZİYARET | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

YENİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNDEN BAŞKAN MİRZA’YA ZİYARET

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Keçiören Milli Eğitim Müdürlüğünden, Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atanan ve bugün göreve başlayan Mustafa Kılıçgil ve Milli Eğitim Müdür Vekili Mutlu Aslan Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya tanışma ve nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Yapılan ziyaretten dolayı çok memnun olduğunu ifade eden Başkan Dursun Mirza : “İlçe Milli Eğitim Müdürlüğündeki yeni göreviniz hayırlı olsun kentimize hoş geldiniz. Kentimizde diğer bütün kurumlarla olduğu gibi bundan sonraki süreçte de Milli Eğitim Müdürlüğümüzle iyi ilişkiler içerisinde başarılı çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum. Bandırma eğitim ve öğretimde çok başarılı, çok sosyal bir kenttir. Bandırma Belediyesi olarak her zaman okullarımızın sorunlarının aşılması ve öğrencilere her konuda destek verilmesi noktasında önemli çalışmalar yapıyoruz. Okullarımızın çevre düzenlemesi ve ekipman ihtiyaçlarına imkanlarımız ölçüsünde destek oluyoruz. Pek çok ihtiyaç sahibi öğrencimin kıyafet, ayakkabı ve kırtasiye masraflarını üstleniyoruz. Bizim için eğitim ve çocuklarımız her şeyden önce geliyor. Onlara iyi bir gelecek hazırlamak için Milli Eğitim Müdürlüğümüzle koordineli bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil, Başkan Dursun Mirza’nın kendisini makamında ağırlamasından dolayı teşekkür etti. Ziyaretimizde yaptığı açıklamasında bir eğitimci olarak Belediye Başkanımızın eğitime ne kadar önem verdiğini gördüm. Verilen desteklerle birlikte de eğitim alanında önemli çalışmalara imza atacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın dedi.

Ziyarette Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Fahri Sertte yer aldı.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.