foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

YENİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNDEN BAŞKAN MİRZA’YA ZİYARET

IMG_6151
Paylaş
 

Keçiören Milli Eğitim Müdürlüğünden, Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atanan ve bugün göreve başlayan Mustafa Kılıçgil ve Milli Eğitim Müdür Vekili Mutlu Aslan Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya tanışma ve nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Yapılan ziyaretten dolayı çok memnun olduğunu ifade eden Başkan Dursun Mirza : “İlçe Milli Eğitim Müdürlüğündeki yeni göreviniz hayırlı olsun kentimize hoş geldiniz. Kentimizde diğer bütün kurumlarla olduğu gibi bundan sonraki süreçte de Milli Eğitim Müdürlüğümüzle iyi ilişkiler içerisinde başarılı çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum. Bandırma eğitim ve öğretimde çok başarılı, çok sosyal bir kenttir. Bandırma Belediyesi olarak her zaman okullarımızın sorunlarının aşılması ve öğrencilere her konuda destek verilmesi noktasında önemli çalışmalar yapıyoruz. Okullarımızın çevre düzenlemesi ve ekipman ihtiyaçlarına imkanlarımız ölçüsünde destek oluyoruz. Pek çok ihtiyaç sahibi öğrencimin kıyafet, ayakkabı ve kırtasiye masraflarını üstleniyoruz. Bizim için eğitim ve çocuklarımız her şeyden önce geliyor. Onlara iyi bir gelecek hazırlamak için Milli Eğitim Müdürlüğümüzle koordineli bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil, Başkan Dursun Mirza’nın kendisini makamında ağırlamasından dolayı teşekkür etti. Ziyaretimizde yaptığı açıklamasında bir eğitimci olarak Belediye Başkanımızın eğitime ne kadar önem verdiğini gördüm. Verilen desteklerle birlikte de eğitim alanında önemli çalışmalara imza atacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın dedi.

Ziyarette Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Fahri Sertte yer aldı.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.