YENİ BAŞKANDAN DURSUN MİRZA'YA ZİYARET | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

YENİ BAŞKANDAN DURSUN MİRZA’YA ZİYARET

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Tüm Yerel Sen, yeni Başkanı seçilen Dr. Hakan KIRAN ve yönetim kurulu Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya ve Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Fahri Sert’e tanışma amaçlı ziyaret gerçekleştirdiler.

Ziyarette konuşan Dr. Hakan Kıran Bandırma Belediyesinin ve Dursun Mirza’nın emeğin ve emekçinin daima yanında olduğunu ve çalışanlarına değer verdiğini ifade ederek. “Birçok Belediyeye göre çalışanlarına en yüksek maaşı sağlayan bir belediye olmasından dolayı da her yerde örnek gösterdiğimiz belediyelerden biridir. Biz yeni göreve gelmemiz münasebetiyle ve birlikte çalışacağımız için sizinle tanışmak istedik” dedi.

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza; “Emek çok değerlidir. Ben de emeğin ve emekçinin daima yanında oldum. Tüm emekçilerin sendikal haklarını kullanmalarını ve örgütlü hareket etmelerini isteyen biri olarak göreve geldiğimiz ilk günden itibaren tüm çalışanlarımızın sözleşmelerinde iyileştirmeler yaptık. Biz istiyoruz ki hiç kimse geçim sıkıntısı çekmesin. İyi yaşamak her bireyin hakkıdır. Sosyal adaleti her konuda ve ayrım yapmadan gerçekleşmesini istiyoruz. Onun için de biz elimizden gelenin en iyisini yapmak için mücadele ediyoruz. Ancak çalışanlarımızın da aldıklarının karşılığını vermesini, halk için, hak için çalışmasını istiyoruz” dedi.

Ziyarette Tüm Yerel Sen MYK Üyesi Servet Toptaş, Tüm Yerel Sen 2 Nolu Şube Başkanı Taner Yiğit Güler, Tüm Yerel Sen 1 Nolu Şube Yönetim Kurulu Üyesi Özkan Felek ve Güney Marmara Şube Yöneticileri Sezer Yıldız ve Serhat Ekinci yer aldı.

3

4

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.