YENİ BARO BAŞKANI'NA ' HAYIRLI OLSUN ' ZİYARETİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

YENİ BARO BAŞKANI’NA ‘ HAYIRLI OLSUN ‘ ZİYARETİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Balıkesir Baro Başkanlığı seçimlerinin ardından başkanlığa seçilen Avukat Erol Kayabay’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. 

Balıkesir Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Uğur,Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Fahri Ermişler,Hukuk Müşavirleri Avukat Emre Marmaralı ve Ömer Marmaralı ile birlikte Balıkesir Barosu’nun yeni seçilen başkanı Erol Kayabay’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.Heyet Avukat Erol Kayabay’a görevinde başarılar diledi.

Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Uğur, Balıkesir Baro Başkanlığı’nın önemli bir sivil toplum kuruluşu olduğunu belirterek demokratik bir ortamda yapılan seçim sonucunda başkanlığa Erol Kayabay’ın seçilmesinin önemine değindi.Uğur,Kayabay’a görevinde başarılar dileyerek , “Balıkesirimizde  resmi kurum ve kuruluşlarımız, Meslek Odalarımız ve Sivil Toplum Kuruluşlarımızla birlik beraberlik içerisinde çalışmalar yapıyoruz. Bu birlik beraberliğimizi devam ettirmemiz Balıkesirimiz açısından çok önemli” diye konuştu.

Ticaret Odası Başkanı Fahri Ermişler ise, “Hukuk herkese lazım.Hak aramada ve savunmada avukatların çok önemli bir rolü var..” diyerek,Kayabay’a görevinin hayırlı olmasını diledi.

Geçtiğimiz haftasonu iki adayın yarıştığı baro başkanlık seçimini kazanan yeni başkan Av. Erol Kayabay ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek,heyete teşekkür etti.

1989 yılından bu yana Balıkesir Barosu’na kayıtlı olarak görev yapan Baro Başkanı Av. Erol Kayabay, “Balıkesir Barosu’nun yeni dönemde katılımcı bir çalışma yapısı ve programlı bir yapılanma içerisinde, tüm mesleki sorunların ivedi ve kalıcı olarak çözümlenebileceğine inandıklarını belirtti.”

Kayabay,” Tüm yönetim kadromuz ve kurullarımızla birlikte insan haklarına saygılı, özgürlükçü, demokratik, hukukun üstünlüğünü ve yargının bağımsızlığını olmazsa olmaz kabul eden düşünce yapımızla çalışma kararlılığındayız. “ diye konuştu.

Kaynak : ilkhabergazetesi

 

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.