YAZICI SAĞLIK ÇALIŞANLARINA KUTLAMA - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

YAZICI SAĞLIK ÇALIŞANLARINA KUTLAMA

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak hekimlerin ve tüm sağlık çalışanlarının bayramını kutladı.

Toplum sağlığının güvence altına alınmasının sosyal devlet anlayışının gereği olduğunu ifade eden Vali Ersin Yazıcı, “Kaliteli bir sağlık sistemi, sağlıklı bir toplumun da birinci şartıdır. Ülkemiz, birçok alanda olduğu gibi sağlık hizmetleri alanında da önemli başarılarla gündeme gelmekte, sağlık sektöründe yaşanan gelişmeler, hayata geçirilen önemli projeler son derece sevindiricidir.” dedi.

Sağlıklı toplumların her alanda başarılı olacağını ifade eden Vali Yazıcı, “Hayat devam ettikçe, tıp insanoğlunun en önde gelen uğraş alanlarından biri olmaya devam edecektir. Her şartta ve her koşulda hizmet vermek için canla başla çalışan sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Hekimlerimiz ve tüm sağlık çalışanlarımızın üstlendikleri bu kutsal görevi başarı ile sürdürecekleri inanç ve temennisiyle, başta Balıkesir’de olmak üzere yurdumuzun dört bir yanında sağlık hizmeti veren tüm sağlık camiasının 14 Mart Tıp Bayramını kutlar, başarılarının devamını dilerim.” dedi.

Diğer yandan 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Balıkesir Tabip Odası Başkanı Dr. Necdet Uçan, Genel Sekreter Dr. Umut Karasu, Dr. Şahin Cılız ve Dr. Ahmet Damar’dan oluşan bir heyet Vali Ersin Yazıcı’yı ziyaret etti.
Vali Ersin Yazıcı, karşılıklı bilgi alış verişinde bulunulan ziyarette konukları nezdinde tüm hekimlerin ve sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutladı.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Aşılı Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.