YAZICI: HALKIMIZIN HİZMETKARI OLMAK EN BÜYÜK MUTLULUĞUM | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
tolga tosun

YAZICI: HALKIMIZIN HİZMETKARI OLMAK EN BÜYÜK MUTLULUĞUM

Paylaş
 

Bir dizi açılış ve incelemelerde bulunmak üzere Ayvalık ilçesine giden Vali Yazıcı, vatandaşlarla bir araya geldi.

Vali Ersin Yazıcı, göreve geldiği günden bu yana Balıkesirlilerle kucaklaşmaya, onların dertlerini dinleyip çözüm üretmeye ve yepyeni projeleri hayata geçirmeye devam ediyor.
Adım adım Balıkesir’in her noktasını gezen ve gittiği her yerde esnafın ve vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılanan Vali Yazıcı, “Esnafımızın yanında, vatandaşımızın içinde, vatandaşımızla birlikteyiz.” dedi.
Kimi zaman bir çay ocağında vatandaşlarla çay içerek sohbet eden Vali Yazıcı, kimi zaman da ayakkabısını boyatırken sorunları dinlemeye devam ediyor.

HALKIN İÇİNDE HALKLA İÇ İÇE BİR VALİ
Her zaman Balıkesirli hemşehrileriyle beraber olmaktan, kol kola yürümekten çok mutlu olduğunu ifade eden Vali Yazıcı, “Vatandaşlarımızın dertlerine çözüm olma noktasında her fırsatta ve her platformda halkımızla bir araya gelmeye çalışıyoruz. Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana, her zaman olduğu gibi Ayvalık’ta da halkımızla iç içe olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İnşallah bundan sonra da bu hep böyle devam edecek. Benim vatandaşımın bir sıkıntısı varken, ben rahat edemem, rahat uyuyamam. Balıkesir halkının hizmetkârı olmak benim en büyük mutluluğum.” dedi.

HER ZAMAN HER YERDE VATANDAŞIN YANINDA
Vatandaşların sorunlarını çözmek ve taleplerini değerlendirmek için mutlaka halkın içinde olmak gerektiğine vurgu yapan Vali Yazıcı, “Bir kişinin derdi varsa, bizim derdimizdir, elimizden geldiği kadar yardım etmeye çalışırız. Bizler halkımızın istek ve ihtiyaçlarını karşılamakla yükümlüyüz. Devlet millet el ele olduğu sürece aşamayacağımız hiçbir sorun yoktur. Onların sıkıntılarına çözüm üretmek ve düşüncelerini değerlendirmek bizim görevimizdir. Ziyaret gerçekleştirdiğimiz ilçelerde vatandaşlarımızın yüzündeki tebessüm bizleri de mutlu ediyor. “dedi.
Vali Yazıcı’yı karşılarında gören vatandaşlar ise kısa bir şaşkınlık yaşayarak, ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, sıcak ve içten yaklaşımından dolayı teşekkür ettiler.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAPILACAK!!! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.