foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

YAZAR’A AK PARTİ’DEN ZİYARET

ak
Paylaş
 

Resmi gazetede yayınlanan Kaymakamlar kararnamesi sonucunda Eskişehir Vali Yardımcılığından Bandırma Kaymakamlığına atanan Günhan Yazar 03 Ocak Salı günü göreve başladı. İlk olarak yerel basın mensuplarını makamında kabul eden ve ardından Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’nın ziyarette bulunduğu Kaymakam Yazar’a bugün de AK Parti İlçe Teşkilatı  ziyarette bulundu.

Öğlen saatlerinde gerçekleşen ziyarette AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Alp Bostancı, Yönetim kurulu üyeleri , Belediye Meclis Üyeleri, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları başkanlarıyla üyeleri katıldı.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar  , ” Normalde göreve başlangıç tarihim 10 Ocaktı ama arayı fazla uzatmak istemedim. İnşallah burada güzel günlerimiz olur. Kısmen bölgeyi bilen biriyim. Geçmişte Gönen ve Manyas’ta kısa süreli görevlerim olmuştu. 5 sene Çanakkale Lapseki kaymakamlığım var. Bandırma’da çalışan akrabalarımız olduğu için o dönemde çok gelip gitmiştim. Caddelerinden geçmişliğim var. Burayı da inşallah kısmetse tanıyacağız” ifadelerini kullandı.

Ziyarette konuşan Bostancı, ” Görevinizin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Umuyorum ki uzun ömürlü bir görev döneminiz olur. Şahsım ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım adına memleketimize hoş geldiniz sefalar getirdiniz.” dedi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.