foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

YAZAR GÖREVE BAŞLADI

yazar1
Paylaş
 

Bandırma Kaymakamı Tuncay Sonel’ in İstanbul Kadıköy’e atanmasının ardından Bandırma’da görevlendirilen Günhan Yazar Kente gelerek göreve başladı.Yazar ‘’Bandırma Ailesine katılmanın onuru ile tüm hemşehrilerime selamlarımı sunuyorum’’ dedi.

Eskişehir Vali Yardımcılığı görevinden Bandırma Kaymakamlığı görevine atanan Günhan Yazar 03 Ocak 2017 itibari ile görevine başladı. Yeni ilçe kaymakamını Hükümet konağı önünde İlçe Emniyet Müdürü Ali Haydar Kılıç, Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza ve kentimizde görev yapan müdürler karşıladı. Karşılama töreni sırasında Başkan Mirza ve daire müdürleri ile teker teker tanışan Kaymakam Günhan Yazar, kendisini karşılayanlara teşekkür etti.
Yazar daha sonra makamında yerel basın mensuplarını kabul etti. Bölgeyi tanıdığını ifade eden Kaymakam Yazar şunları kaydetti.
“Daha evvel Lâpseki kaymakamı olarak görev yaptım. O yüzden bölgeye yabancı biri değilim. Sizlerle beraber Bandırma’da görev yapacağız. Açıklık, şeffaflık ve dürüstlük ilkeleri çerçevesinde bu görevlerimizi ifa edeceğimize inanıyorum. Okumasını ve okutmasını çok seven biriyim. Sporu da çok severim. Bugünden itibaren de Bandırmaspor taraftarıyım.”
Yazar, Twitter da paylaştığı mesajında ise ‘’Bandırma Ailesine katılmanın onuru ile tüm hemşehrilerime selamlarımı sunuyorum’’ dedi.
Konuyla ilgili görüşlerini belirten Başkan Mirza: “Yeni Kaymakamımız Günhan Yazar bugün itibariyle Bandırmamıza gelerek görevine başlamıştır. Kaymakamımıza hoş geldin ziyaretinde bulunduk. Görevinin Bandırmamıza ve kendisine hayırlı olmasını diliyoruz. Uyum içinde çalışacağımıza inanıyorum daha önceki kaymakamlarımıza da bu vesile ile teşekkür ediyorum. Bandırmamıza hizmet veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.