Yaz Spor Kursları Açıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ‘nün 20 ilçemizde düzenlediği “Yaz Spor Kursları” açılış töreni yapıldı..
Kursiyer sporcuların gösterisi ve dereceye giren takımlara madalya ve kupalarını verildi.

Açılış törenine Vali Yardımcısı İrfan Demiröz, Büyükşehir Belediye Başkan vekili Mehmet Birol Şahin, Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Karesi ve Altıeylül İlçe Gençlik ve Spor müdürleri, sporcular, kursiyerler, eğitmenler ve aileleri katıldı.

Törende konuşma yapan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Birol Şahin: ”
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın sporun yaygınlaştırılması ve gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak, sağlıklı, kendisine, ailesine, ülkesine faydalı etkinlik yapan, zamanını doğru değerlendiren bir gençlik için Spor tesisleri ve Gençlik Merkezleri’nin her ilçe hatta her mahallede yapılması hedefi ilimize zde de hızla gerçekleşiyor. Bu nedenle başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Kasapoğlu olmak üzere Valimize, Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve İl Müdürümüze teşekkür ediyorum.Bir büyük teşekkürü gençlerimizi spor yapmaları için destekleyen ailelerine ve spora gönül veren genç kardeşlerimiz ile onların spor eğitmenleri hak ediyor.
Büyükşehir Belediyemiz şehrimizdeki sporcuların gelişimi için onlara ve kulüplerine destek verdiği gibi çeşitli branşlarda Yaz Spor Kursları düzenleyerek spor ile tanışmamış çocuğumuz, gencimiz kalmaması için Gençlik ve Spor İl Müdürümüz ile koordineli çalışmaları yapıyor. Balıkesirli sporcularımızın ulusal ve uluslararası turnuvalarda başarılı olması için bütün imkanlarımızı seferber ediyoruz. Gelecek yıllarda sportif başarıların merkezi olmuş bir Balıkesir en büyük hedeflerimiz arasında. Okulların tatile girmesiyle sporla tanışan öğrenci kardeşlerimize gönül verdikleri ve başarılı oldukları spor dallarında spor yapmaya devam etmelerini ve kendilerini geliştirmelerini tavsiye ediyorum.İçinizden bir çok Olimpiyat, Dünya, Avrupa şampiyonları çıkacağına inanıyorum.” dedi.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Avşa Adası Nerede? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yaz Spor Kursları Açıldı

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x