foto-deniz1

Yarışma Yolcusu Ekip Başkan Mirza’yı Ziyaret Etti

123
Paylaş
 

Bandırma Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı makamında ziyaret etti. Halk Oyunları Topluluğu eğitmenleri Enes Levent Kurt ve Buğra Fırat’ında aralarında bulunduğu 32 kişilik ekip, katılacakları yarışma hakkında Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya bilgi verdi.

27 Şubat’ta gerçekleşecek olan Türkiye Halk Oyunları Federasyonu’nun düzenleyeceği halk oyunları yarışmasına 32 kişilik ekipleri ile uzun zamandır hazırlandıklarını belirten eğitmenler, gençlerimizin bu tarz sosyal faaliyetlerinde desteklediği için Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya teşekkür etti. Ekibin halk oyunları ile ilgili yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi veren eğitmen Enes Levent Kurt: “Bu yarışma Bandırma için ilk ve güzel bir deneyim olacak. Bu ekipte birçok emek var ve bu emeğin karşılığını iyi bir derece ile taçlandırmak istiyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Dursun Mirza: “Halk oyunları ekibimizi kurulduğu ilk günden itibaren destekliyor ve Bandırmamızı çevre il ve ilçelerde yapılan yarışmalarda başarı ile temsil ettikleri için kutluyorum. Gençlerimizin sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerini kentimizde sürdürebilmeleri için onlara her alanda olanak sağlama amacı ile elimizden geleni yapıyoruz. Gençler bizim geleceğimiz ve onları her alanda gelişmiş bireyler olarak topluma kazandırmak da bizim görevimiz” dedi.

Bir önceki yazımız olan İş Yeri Açma ve Çalıştırma Ruhsat Komisyonu Çalışmaları Sürüyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar marina1
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.