featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar gazetecilere yaptığı açıklamada, CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın’ın Gönen’e Ziraat Fakültesi kurulmasıyla ilgili vermiş olduğu kanun teklifini acemilik olarak nitelendirdi.
Yakar “Ziraat Fakültesi Bandırma 17 Eylül Üniversitesi bünyesinde kurulacaktır. Bu ziraat fakültesi Güney Marmara hitap edecektir. İkinci bir ziraat fakültesinin Gönen’e kurulmasına ihtiyaç yoktur. Vekilliğinin daha 2 ayını doldurmayan CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın’ın Gönen’e Ziraat Fakültesi kurulmasına yönelik kanun teklifi vermesi acemiliktir” dedi.
Yerel yönetim olarak talep edilmesi halinde CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın’a bilgi vermeye hazır olduklarının altını çizen Yakar, “Ayakları sağlam basan bir projeyle ilçemizle ilgili kanun teklifi vermesi Gönen adına daha sevindirici olacaktır. İlçemize Bandırma 17 Eylül Üniversitesi bünyesinde Ömer Seyfettin Uygulamalı Bilimler Fakültesi kurulması kararı çıkmıştır. Uygulamalı Bilimler Fakültesinin kapsamı çok geniş. Gönen’de 2 adet organize sanayi bölgesi bulunmaktadır. Kendisi bu konuda teklif verseydi daha sağlam proje olurdu” ifadelerini kullandı.

KAYNAK:İLKHABER GAZETESİ

BANDIRMA WEB TASARIM

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
YAKAR: 2 AYLIK VEKİL ACEMİLİK YAPMIŞ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma