Vural: Sorunlarımız Diyalogla Çözülmeli | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

Vural: Sorunlarımız Diyalogla Çözülmeli

Paylaş
 

Balıkesir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Bandırma Temsilcisi Tülay Vural, 1-7 Mart Muhasebe Haftası dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Vural, işletmelerin muhasebe ve denetim sistemini gerçekleştiren, devletin vergi gelirlerinin arttırılmasına katkı sunan ve devlet kurumlarının işleyişine yardımcı olan muhasebecilik ve mali müşavirlik mesleğinin, önemli sorunlar içerisinde bulunduğunu söyledi. Görev ve fonksiyonlarını yerine getirirken yaşadıkların sorunların hizmet sunumunda çeşitli aksaklıkları beraberinde getirdiğini dile getiren Vural “Bu yüzden diyalogla ve işbirliği içerisinde mesleki sorunlarımızın çözülmesini talep ediyoruz” dedi.
-Sorunlarımıza çözüm bekliyoruz
Taleplerinin kamu maliyesinin ve ekonomisinin daha da güçlenmesi, işletmelerin gelişmesi, ülkemizin ve insanlarımızın refah seviyesinin yükselmesine yönelik olduğunun altını çizen Vural “Ülke genelinde 77 Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Odası ile 8 Yeminli Mali Müşavir Odasına kayıtlı, 101 bin meslek mensubu, 21 bin stajyer, büro çalışanları ve aileleriyle birlikte sayısı 1 milyona yaklaşan muhasebe camiası olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada sorunlarımızın çözümünde ilk tercihimiz diyalog ve uzlaşma olacaktır” ifadesini kullandı.
Vural “Muhasebe ve denetim alanında çalışan meslektaşlarımızın yaşadıkları sorunların ortadan kaldırılacağı, kurum ve kuruluşlarımızın camiamızın sorunlarına daha da duyarlı olacağı bir yıl olması dileğiyle, meslektaşlarımızın Muhasebe Haftası’nı kutlarım” şeklinde konuştu.

Bir önceki yazımız olan Başkan Uğur Hedefimiz Balıkesir'i Marka Şehir Yapmak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.