foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

VERGİ REKORTMENİ BURHAN TİMURODAMAN DUALARLA UĞURLANDI

DSC_2821
Paylaş
 

Bandırmalı ünlü iş adamı Odaman Grup Yönetim Kurulu Başkanı vergi rekortmenlerinden ve Bandırma’ya Anadolu Lisesi yaptıran hayırsever Burhan Timurodaman vefat etti.

Bandırma’da Odaman Otel’i kuran, Odaman Grup Harfiyat-Nakliyat, gemicilik ve Odaman İnşaatı uzun yıllar başarıyla çalıştıran en hayırsever cömert iş adamı Burhan Timurodaman’ın cenazesi Bandırma Haydarçavuş Camii’nde kılındı. Cenaze namazı sonrası dualarla toprağa verildi.

Cenazede kızı Lale, damadı Recep Kılıç, oğlu Zafer Timurodaman taziyeleri kabul etti. Cenaze törenine Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm, Başkan Dursun Mirza, Ticaret Borsası Başkanı Halit Sezgin, Odaman Otel personeli, Bandırma Sanayici İş Adamları Derneği üyeleri, Eken Hotel genel müdürü Mert Eken, Sabancı Holding müdürleri, İstanbul, Bursa, İzmir ve Balıkesir’den çok sayıda iş adamı ve din görevlileri cenazeye katıldı.

Timurodaman’ın cenazesine yaklaşık iki bin kişi katıldı. Timurodaman son yolculuğuna dualarla uğurlandı.

Bandırma’nın Sesi Gazetesi olarak merhum Timurodaman’a Allah’tan rahmet, ailesine baş sağlığı diliyoruz.

DSC_2809

DSC_2810

DSC_2835

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.