VEREM SAVAŞ'A YENİ BİNA | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

VEREM SAVAŞ’A YENİ BİNA

Paylaş
 

Karacabey Belediyesi, Verem Savaş Derneği binasını 200 bin lira tutarındaki yatırım ile yeni görünüme kavuşturdu.
Karacabey Belediyesi, paydaşı olan kurumlara verdiği desteğe devam ediyor. Eski Devlet Hastanesi yanındaki Verem Savaş Derneği binasını, 200 bin tutarında bir onarımla yenileyen Karacabey Belediyesi’nin bu katkılarından duyduğu minnettarlığı ifade eden dernek yöneticileri, Belediye Başkanı Ali Özkan’ı ziyaret etti.

Karacabey Verem Savaş Derneği Başkanı İbrahim Türk, 1965 yılında ilçe halkının bağışları ile yapılan dernek binasının yeniden ayağa kaldırılmasından dolayı Başkan Özkan’a teşekkür ederek, plaket verdi.
Başkan Ali Özkan, ilçenin 85 mahallesi ve tüm yönleri ile kalkınması adına önemli projeleri hayata geçirdiklerini belirterek, güçlenen belediye kaynaklarını da halkın yararına proje ve yatırımlara aktardıklarını kaydetti.

Verem Savaş Derneği binasının onarımının yanında dış kaplama, iç dizayn, yürüyüş yolları, bahçe gibi yatırımlar için 200 bin lira tutarında bir harcamada bulunulduğunu kaydeden Özkan, Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin de binanın çatısının yapımında önemli katkı sağladığını ifade etti.

Karacabey’in önemli potansiyel kaynaklara sahip olduğunu ve bu kaynakları bir bir gün yüzüne çıkararak, halkın yararına projelere aktarmaya kararlılıkla devam edeceklerini sözlerine ekleyen Özkan, Karacabey’i güzel günler beklediğini ifade etti.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.