VE ALP BOSTANCI KONUŞTU… | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

VE ALP BOSTANCI KONUŞTU…

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Dün medyada çıkan haber ile ilgili konuşan Ak Parti Bandırma İlçe Başkanı Alp Bostancı konu ile ilgili sosyal medya hesabından aşağıdaki mesajları yayınladı.

“Bizi Eşref Başkanla birbirimize düşürmek partimizin içine fitne sokmak isteyenler amaçlarının ne olduğunu açıkça sergilediler.Biz Eşref Başkanla birbirimizi severiz, birbirimize güveniriz ve aynı kulvardayız. Yalanla, iftira ile bizim işimiz yok. Biz yolumuza bakarız, inandığımız doğruların arkasından gideriz. Gerisi boş….” dedi.

EDİP UĞUR’DAN ALP BOSTANCI’YA SATIŞ İÇİN DESTEK

 

PEKİ BU MESAJI YAYINLATAN KONU NEYDİ?

Bandırma’da yayın yapan Eylül Gazetesi’nin haberine göre Eşref Kasapoğlu; “2014 Yılında yönetim kurulundaki arkadaşlarımız, Eski Balıkesir Milletvekilimiz Cemal Öztaylan Ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Edip Uğur’un katkılarıyla aracı vergiler, sigorta dahil olmak üzere 84 bin liraya aldık. Eylül Gazetesi’nin yaptığı haber sonrasında şimdiki yönetimin aldığı karar ile aracın satılacağını öğrendik. Büyük emekler ile alınan bu aracı daha büyük araç almak için veya teşkilata yeni yer tahsis etmek için satıyorlar ise bizler de katkıda bulunalım. Fakat, aracı bunlar dışında bir amaç için elden çıkartıyorlar ise ‘yazıklar olsun’ diyorum” ifadelerini kullanarak bir açıklama yapmış.

PARTİ ARACININ SATIM KARARI İLE İLGİLİ GEREKÇE

Eşref Kasapoğlu döneminde partiye kazandırılan aracın sadece seçim döneminde kullanıldığı, bunun haricinde kullanım dışında kaldığı, aracın kullanımı için SRC Belgesi’ne sahip bir şoförün olması gerektiği ve aracın sıklıkla kullanılmadığı için de parti bünyesinde böyle bir şoförü işe başlatmanın ekstra maliyet yaratacağı düşünüldü. Seçim zamanlarında ise araç kiralamanın daha az bir maliyet oluşturacağı gerekçesiyle aracın satılarak elde edilen parayla partiye yer kazandırmak istenildiği iddia edildi.

Ak Parti Bandırma İlçe Teşkilatı’nın kurulduğu günden bu yana Bandırma’da kirada olduğu bilinirken, aracın satılarak elde edilen parayla partiye ait bir mülk kazandırmak ve kira yükünden kurtulmak  düşüncesinde olunduğu öne sürüldü.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAŞANIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.