VALİ YAZICI'DAN MARMARA ADALAR ÇIKARTMASI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

VALİ YAZICI’DAN MARMARA ADALAR ÇIKARTMASI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı ve beraberindeki çalışma heyeti Marmara Adalar Belediyesi’nin mahallerinde ziyaretlerde bulunarak belediye tarafından gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceledi.

Saraylar, Topağaç ve Avşa Adası mahallelerinde Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy eşliğinde esnaf, cami, okul ziyaretleri gerçekleştiren Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı ve beraberindeki çalışma heyeti belediye tarafından gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceledi.

Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy ziyaret sonrası yaptığı açıklamada ”Bugün Balıkesir’imizin en önemli ilçelerinden birisi olan Marmara’da olmaktan büyük mutluluk duydum. Eşsiz doğası, temiz havası,berrak denizi ve doğal plajlarıyla huzur dolu bir tatil geçirmek isteyenlerin tercihi olan Marmara Adası, zeytinlikleri, bağları, yükseklerdeki kızılçamları ve güneydeki makileriyle ünlü şirin bir ilçemizdir.Yüzyıllara meydan okuyan görkemli yapıların hammaddesi olan mermeri bağrından çıkaran ada, mermerin rutubeti emmesi sayesinde dünyada rutubeti olmayan iki adadan biridir.” diye konuştu.

Vali Yazıcı’nın ziyaretinden hoşnut olan Ada halkı da Yazıcı’yı iskelelerde karşılayarak çiçek taktim etti.

VALİ-YAZICI-AVSA

Bir önceki yazımız olan İDO AVŞA SEFERLERİNE NE ZAMAN BAŞLIYOR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.